Dnes:46

Houlův koncert na klidné odpoledne !!!

Datum: 01.09.2016

Mužstvo: Muži A
Na pohárový zápas do Suchdola jsme odjížděli s touhou neudělat ostudu a nepřivodit si žádné zranění.
Touhu so podařilo splnit na padesát procent. Ostudu jsme neudělali, jelikož vítězství znamená postup
do dalšího kola, ale Ondra Krčál si přivodil zranění palce u nohy a ve 25. minutě odstoupil ze zápasu
a my jsme zbytek utkání odehráli v deseti, jelikož více hráčů na všední den se nepodařilo sehnat.

Ještě, že máme dva brankáře, kteří jsou ochotni nastoupit i do pole. Tentokrát to odnesl Honza Průcha.
Nastoupil na hrot a dostal kapitánskou pásku. Svělý tah. Ve třetí minutě se vrhl rybičkou ve vápně
na prodloužený centr a dostal nás do vedení. O čtvrt hodiny později se dostal na hranici velkého
vápna k míči, vystřelil levou nohou a bodlem a my jsme vedli 2:0. Jak jednoduché. Nemusíš nic
vymýšlet, stačí do toho kopnout a ono to tam spadne. Ve 25. minutě odstoupil ze hry Ondra Krčál pro
zranění a jelikož náhradník žádný nebyl, dohráli jsme zápas v deseti. Hru jsme i nadále kontrolovali,
ale mnohdy jsme vymýšleli blbosti, místo abychom volili jednoduché zakončení, jako Honza.
Ve druhém poločase vstřelil dvě branky Honza Král. První hlavou a druhou nohou. Oba góly vstřelil
po centrech Petra Mikeše. Zbylé šance jsme již neproměnili a tak jsme v poklidu dokráčeli do
druhého kola poháru.

Sestava:
Šalanda Vojta - Růžička Jiří,, Vlasák Tomáš, Kotrč Michael, Voráček Lukáš - Král Jan, Krčál Ondřej,
Petko Dominik, Oliva Jakub - Mikeš Petr, Průcha Jan

Rozhodčí: Novotný Luboš

Branky:
3. minuta Průcha Jan as. Král Jan 0 : 1
14. minuta Průcha Jan 0 : 2
52. minuta Král Jan as. Mikeš Petr 0 : 3
68. minuta Král Jan as. Mikeš Petr 0 : 4