Sokol Stodůlky - FC Slovan Liberec 4:3 !!!

Datum: 03.11.2016

Mužstvo: Starší přípravka

Ve sváteční sobotu 28.10. jsme absolvovali turnaj starších přípravek v Kochánkách u Mladé Boleslavi.
Konkurence byla vysoká a hned v prvním utkání nás prověřil ligový
Slovan Liberec. Naši borci se ničeho nezalekli a do papírově silnějšího soupeře se pustili s vervou.
V pohledném utkání plném zvratů nakonec vítězství 4:3 urvali Stodůlečtí. Nutno podotknout, že naprosto zaslouženě!!! Poté jsme
absolvovali další těžké zápasy se soupeři zvučných jmen z Čech
i z Moravy.
A nebýt posledního pokaženého zápasu ve skupině proti Prostějovu, který jsme si neproměněnými šancemi a jednou hloupou
chybou prohráli sami, mohli jsme být ve finále.
Celkové 5. místo je vzhledem ke konkurenci potěšující a
při pohledu na konečnou tabulku musí zaplesat srdce každého stodůleckého fanouška.
Za zmínku stojí, že jako jediní jsme dokázali udolat pozdějšího vítěze, druholigovou Vlašim. Všem borcům v modrobílých barvách patří velký dík za předvedené výkony, které dělají čest a dobré jméno našemu klubu.
Ukázali jsme, že ve věkové kategorii starších přípravek se dokážeme měřit naprosto s kýmkoli. A ve špičkové konkurenci se prosazujeme nejen týmově, ale i individuálně, když nejlepším střelcem turnaje byl hráč našeho klubu David Svoboda. Jen tak dál!!!
Jak je vidět, tak i na Stodůlkách to jde, když se chce!!!
Sestava: Petr Hataš, Libor Křístek, Vojta Zachar, Dan Gröschl, David Pazourek, David Svoboda, Šimon Svátek, Alex OCallaghan,
Jan Kubr.
Trenéři: Vladimír Forejt, Marek Nešpor. Jakub Nešpor omluven kvůli přípravě na těžké mistrovské utkání B týmu mužů.
Konečné pořadí turnaje starších přípravek:
1. FC Sellier & Bellot Vlašim, 2. SK Dynamo České Budějovice, 3. TJ Sokol Olšany u Prostějova, 4. FK Motorlet Praha, 5. TJ Sokol Stodůlky, 6. SK Hranice, 7. FK Pardubice,
8. FAPV Děčín, 9. FK Inter Bratislava, 10. FC Slovan Liberec,
11. 1. FC Karlovy Vary, 12. SK Jičín.

Aktuality mužstva