Celkem:619 495
Dnes:4

Přípravný zápas se Štěchovicemi !!!

Datum: 20.02.2019

V prvním utkání zimní přípravy se naše mužstvo (A+B+doplněné o hráče dorostu) utkalo s B-týmem TJ Štěchovic. Utkání hrané na UMT Klausova proti účastníku Okresního přeboru Praha-západ (II. třída) probíhalo ve svižném tempu, přátelské atmosféře a za vcelku solidní divácké návštěvy. V první poločase byla hra vyrovnaná, a to i přesto, že za soupeře nastoupilo několik hráčů dříve hrajících dokonce ligové a divizní soutěže (vzpomeňme například exligistu Viktora Mullera, pana Havlíčka či pana Cihelku). Druhý poločas byl poznamenám záhadnou fyzickou převahou našeho týmu, což se projevilo také ve výsledném skóre utkání 5:1, v náš prospěch. Děkujeme za diváckou podporu a těšíme se na vás tuto sobotu 23. 2. 2019 od 15:00 opět na UMT Klausova, kdy sehrajeme další přípravné utkání. Tentokrát poměříme síly s týmem Nového Jáchymova. Za něj možná nastoupí také bývalá stodůlecká ikona, reprezentant a bavič pan Vondráček.

Sestava Sokola Stodůlky: Šalanda, Machej - Matoušek, Musil, Roubal, Alex, Voráček - Pišta Čarnogurský, Klouda, Petko, Chedli, Alshinbaev - Luka, Jungmann, Mosad

Branky Sokola: Luka Trifunovič, Jungmann, Klouda,Timi, Pišta Čarnogurský,