SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka (2010+)


 
 
 
 

Ke stažení


 
 

Přehled aktuálních tabulek všech mužstev


Muži A, 1.A třída, skupina B (A2B,13)

1.Radotín B541018:313
2.FC Zličín540117:312
3.Libuš 838540112:412
4.Aritma Praha B531116:1110
5.Loko Vltavín530216:99
6.Stodůlky53027:69
7.Zlíchov 191453029:159
8.Střešovice 1911522110:88
9.Lipence52129:117
10.Dolní Chabry52039:56
11.Modřany51225:75
12.Zbraslav51224:85
13.Slivenec51133:104
14.Nebušice51047:143
15.Braník B51047:203
16.1999 Praha50054:190

Muži B, 1.B skupina A

1.Podolí B541028:313
2.Řeporyje541015:413
3.Radotín C541014:513
4.Střešovice B531116:410
5.Čakovice531114:610
6.Čechie Smíchov53027:59
7.Cholupice53028:89
8.Bohnice B53026:69
9.Př.Kopanina B522111:78
10.Miškovice52125:67
11.FC Zličín B52034:76
12.Stodůlky B511313:154
13.Malešice511311:294
14.Zbraslav B50053:180
15.Bílá Hora50051:160
16.Řepy50055:220

Muži C, 2. třída - skupina C

1.Újezd P4 B330018:29
2.Dukla JM B330014:59
3.JM Chodov321015:27
4.Spoje Praha B321015:77
5.Benice32017:86
6.Nusle31117:54
7.D.Měcholupy31118:74
8.Stodůlky C31114:94
9.Praga C30124:101
10.Šeberov30035:130
11.Hrdlořezy B30033:140
12.Dubeč B30034:220

Starší dorost, Pražský přebor

1.Vršovice33007:29
2.Ďáblice22009:26
3.Libuš 83831205:25
4.Hostivař21107:44
5.Praga31113:14
6.Braník11007:13
7.Zbraslav310214:93
8.Podolí310210:73
9.Loko Vltavín21012:43
10.Bohnice21014:83
11.ČAFC30121:51
12.Kolovraty30122:81
13.Stodůlky20021:190

Starší žáci, 1. třída - skupina B

1.SC Radotín11005:13
2.Stodůlky11003:03
3.BraníK C11005:43
4.Řepy11003:23
5.-6.Xaverov10103:31
5.-6.Zbraslav10103:31
7.Tempo C10014:50
8.FC Zličín10012:30
9.Bohnice10010:30
10.Čakovice10011:50

Mladší žáci - A, Pražský přebor

1.Motorlet110014:13
2.Dukla JM110011:23
3.Meteor C110010:13
4.Stodůlky11008:23
5.-6.Xaverov11005:23
5.-6.Viktoria Žižkov C11005:23
7.-8.Junior Praha10012:50
7.-8.Dukla Praha10012:50
9.Vršovice10012:80
10.FAA Zbura10012:110
11.FC Zličín10011:100
12.Braník C10011:140

Mladší žáci - B, 1. třída - skupina B

1.Střešovice C11008:13
2.Stodůlky B11007:33
3.Admira C11005:13
4.Zbraslav11006:33
5.Meteor C11003:23
6.-7.FA Praha10102:21
6.-7.Řepy10102:21
8.Aritma C10012:30
9.Nebušice10013:60
10.FAA Zbura B10013:70
11.Př.Kopanina10011:50
12.Ďáblice10011:80

Mladší žáci - C, 2. třída - skupina A

1.Uhelné sklady110015:13
2.Ďáblice C11008:03
3.Slivenec11009:43
4.Čakovice11006:23
5.Bohnice11004:13
6.Troja00000:00
7.Stodůlky C10011:40
8.Lochkov10012:60
9.Třeboradice10014:90
10.Čechie Smíchov10010:80
11.Březiněves10011:150

Starší přípravka, G3F

1.Zbraslav110057:113
2.Junior Praha110050:133
3.Řepy110024:103
4.SA Praha110018:93
5.Vršovice110015:103
6.FC Zličín110021:203
7.D.Počernice100120:210
8.Hrdlořezy100110:150
9.Vyšehrad10019:180
10.Ďáblice100110:240
11.Stodůlky100113:500
12.Tempo100111:570

Mladší přípravka H3E

1.Újezd nad Lesy110053:53
2.Praga110043:113
3.Hrdlořezy110028:93
4.Hostivař110029:253
5.Ďáblice110026:233
6.Stodůlky 99100123:260
7.D.Počernice100125:290
8.Kolovraty10019:280
9.Junior Praha100111:430
10.Uhřiněves10015:530

Mladší přípravka H3F

1.Zbraslav110076:43
2.Tempo110062:113
3.Vršovice110030:263
4.Řepy110029:253
5.-6.Lipence00000:00
5.-6.Dukla dívky00000:00
7.Př.Kopanina100126:300
8.SA Praha100125:290
9.Stodůlky 99100111:620
10.CU Bohemians10014:760

 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit