SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:607 844
Dnes:34

 
 

Aktuální kolo

Muži A - 1.A třída - skupina B
Zlíchov - Sokol Stodůlky 3:1
Sestava Stodůlek:
Jan Chlad, Aleksandar Jovič, Jakub Lněnička, Petr Musil, Timur Alshinbaev, Vítek Klabal, Lukáš Kratochvíl, Jan Roubal, David Světlík, Tomáš Zyta, Michal Klouda
Náhradníci Stodůlek:
Štefan Čarnogurský, Luka Trifunovič
Góly Stodůlek:
Michal Klouda

Aritma B - Radotín 2:3
Zbraslav - Střešovice 1911 5:0
Zličín - Sokol Lipence 7:1
Modřany - Dolní Chabry 3:6
Slivenec - Loko Vltavín B 1:1
1999 Praha - Sokol Nebušice 1:2
Libuš - Braník B 4:3

Muži B - 1.B třída - skupina A
Řeporyje - Sokol Stodůlky B 3:1
Sestava Stodůlek:
David Machej, Lukáš Fassinger, Daniel Hain, Jiří Růžička, Lukáš Voráček, Štefan Čarnogurský, Tomáš Jindra, Jakub Nešpor, Tomáš Vlček, Filip Škrášek, Martin Matoušek
" Náhradníci Stodůlek:
Pavel Blahoňovský
Góly Stodůlek:
Pavel Blahoňovský

Slavoj Podolí B - Radotín 4:2
Sokol Bílá Hora - Slovan Bohnice B 3:3
Přední Kopanina B - Sokol Řepy 3:1
Sokol Cholupice - Zbraslav B 5:3
Slavia Malešice - Zličín B 1:6
AVIA Čakovice - Čechie Smíchov 3:4
Střešovice 1911 B - Miškovice 2:6

Muži C - 2. třída - skupina A
Sokol Stodůlky C - Dolní Měcholupy 1:2
Sestava Stodůlek:
Karel Třesohlavý, Otto Chrastil, Lukáš Fassinger, Anton Grňo, Pavel Šimek, Ondřej Krčál, Stanislav Ptáček, Václav Švestka, Jiří Porada, Jan Sekanina, Filip Škrášek
Náhradníci Stodůlek:
Jiří Javůrek, Stanislav Čeleďa, Vít Herain, Jan Všetečka
Góly Stodůlek:
Václav Švestka

Olympia Šeberov - Spoje B 3:1
Čechie Dubeč B - Praga C 0:3
Nusle - Újezd Praha 4 B 4:1
Hrdlořezy B - Sokol Benice 3:1
Jižní Město Chodov - Dukla Jižní Město B 6:2

Starší dorost - Přebor Prahy
Sokol Stodůlky - Slavoj Podolí 0:1
Sestava Stodůlek:
Lukáš Havlát, Patrik Slabý, Vítek Klabal, David Kaminski, Tomáš Hábl, Ondřej Henyš, Daniel Holan, Filip Janíček, Filip Laštovka, Vilém Merta, Luka Trifunovič
Náhradníci Stodůlek:
Václav Okrouhlický
Góly Stodůlek:


Hostivař - Zbraslav 2:0
Libuš - Braník 0:3
Slovan Bohnice - Praga 1:7
Ďáblice - ČAFC 4:0
Kolovraty - SK Union Vršovice 1:2

Starší žáci - 1. třída - skupina B
Zbraslav - Sokol Stodůlky 2:4
Sestava Stodůlek:
Lukáš Hábl, Petr Marhoul, Tomáš Duchoň, Daniel Futo, Martin Hřebejk, Martin Jícha, Tomáš Jícha, Libor Křístek, Matěj Novotný, Josef Šindelka, Štěpán Švestka
Náhradníci Stodůlek:
Petr Hataš, Jakub Francesco Hodis, Matěj Kocourek, Patrik Schmutzer, Martin Svoboda
Góly Stodůlek:
Josef Šindelka 2x, Jakub Francesco Hodis, Matěj Novotný

Sokol Řepy - AVIA Čakovice 4:3
Radotín - Slovan Bohnice 0:2
Tempo C - Zličín 2:2
Braník C - Xaverov 1:4

Mladší žáci A - Přebor Prahy
Sokol Stodůlky - FA Alexe Zbura 12:2
Sestava Stodůlek:
Petr Hataš, Lukáš Gajzler, Jan Němec, Daneel Gröschl, Jan Hataš, Svatopluk Křístek, Libor Křístek, David Pospíšil, Jan Samec, Matěj Weinzettel, Vojtěch Zachar
Náhradníci Stodůlek:
Lukáš Němec, Dominik Klíma, Šimon Svátek
Góly Stodůlek:
Petr Hataš 3x, David Pospíšil 3x, Jan Hataš 2x, Libor Křístek 3x, Lukáš Gajzler

Union Vršovice - Motorlet Praha C 2:5
Xaverov - Braník C 7:2
Viktorka Žižkov C - Dukla 1:15
Junior Praha - Meteor Praha C 3:4
Dukla Jižní Město - Zličín 15:0

Mladší žáci B - 1. třída - skupina B
Sokol Stodůlky - Sokol Nebušice 0:3
Sestava Stodůlek:
Jiří Hampl, Lukáš Němec, Tomáš Ždánský, Jan Němec, Danila Anikin, Matěj Bek, Svatopluk Křístek, Jan Samec, Dominik Swan, Matěj Weinzettel, Jakub Zobal
Náhradníci Stodůlek:
Ondřej Bauer, Dominik Klíma, Libor Křístek, Fililp Prokop, Šimon Svátek, Mateo Tartier, Jan Valoušek
Sokol Řepy - Ďáblice 4:1
Střešovice 1911 C - Aritma C 4:3
Přední Kopanina - FA Alexe Zbura 8:0
FA Praha - Zbraslav 1:1
Admira C - Meteor Praha D 1:4

Mladší žáci C
AVIA Čakovice - Sokol Stodůlky 0:4
Sestava Stodůlek:
Adam Baalíček, Damir Duvnjak, Tomáš Fořt, Vít Ježek, Goran Mašovič, Šimon Plhal, Adam Pösl, Matěj Slatinský, Jakub Svoboda
Náhradníci Stodůlek:
Richard Bohdaň
Góly Stodůlek:
Jakub Svoboda, Goran Mašovič, Matěj Slatinský, Vít Ježek

Sokol Troja - Slovan Bohnice 0:6
Třeboradice - Uhelné sklady 0:5
Ďáblice - Březiněves 1:11
Čechie Smíchov - Sokol Lochkov 3:4


 
 

Bylo odehráno [1-20]

15.06.FK Řeporyje
Muži B
3
1
09.06.Muži B
Sokol Cholupice
2
1
02.06.FC Přední Kopanina
Muži B
1
2
01.06.SK Modřany
Muži A
3
3
25.05.Muži B
TJ Sokol Řepy
4
0
25.05.Muži A
Dolní Chabry
1
1
19.05.Lipence
Muži A
0
1
18.05.SK Zbraslav
Muži B
2
1
11.05.Muži B
TJ Sokol Bílá Hora
4
2
11.05.Muži A
TJ Sokol Nebušice
5
1
05.05.Muži A
SK Střešovice 1911
3
2
04.05.Muži B
Miškovice
2
2
28.04.Loko Vltavín
Muži A
2
2
22.04.Muži B
Čechie Smíchov
1
4
14.04.FC Zličín
Muži B
1
2
13.04.Radotínský SK
Muži A
2
0
06.04.Muži B
Bohnice
4
1
06.04.Muži A
1999 Praha
1
1
31.03.Aritma Praha B
Muži A
1
2
30.03.AFK Slavia Malešice
Muži B
2
6

 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit