SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:601 271
Dnes:62

 
 

Aktuální kolo

Muži A - 1.A třída - skupina B
Sokol Lipence - Sokol Stodůlky 0:1
Sestava Stodůlek:
Vojtěch Šalanda, Jan Chlad, Aleksandar Jovič, Jakub Lněnička, Petr Musil, Timur Alshinbaev, Marek Nešpor, Matyáš Ortmann, Tomáš Zyta, Michal Klouda, Radim Hartoš
Náhradníci Stodůlek:
Štefan Čarnogurský
Góly Stodůlek:
Michal Klouda

Modřany - Loko Vltavín B 3:6
Zličín - Braník B 4:3
Zlíchov - Radotín 0:6
Sokol Nebušice - Libuš 1:0
Dolní Chabry - Střešovice 1911 5:1
Slivenec - Aritma B 3:0
Zbraslav - 1999 Praha 1:1

Muži B - 1.B třída - skupina A
Zbraslav B - Sokol Stodůlky B 2:1
Sestava Stodůlek:
David Machej, Aleksandar Jovič, Milan Rezek, Lukáš Voráček, Marek Jelínek, Tomáš Jindra, Jakub Nešpor, Matyáš Ortmann, Tomáš Zyta, Martin Matoušek, Luka Trifunovič
Náhradníci Stodůlek:
Lukáš Fassinger, Filip Škrášek, Radim Hartoš
Góly Stodůlek:
Filip Škrášek

Sokol Řepy - Miškovice 1:2
Sokol Bílá Hora - AVIA Čakovice 3:2
Radotín - Slavia Malešice 12:2
Střešovice 1911 B - Slovan Bohnice B 1:1
Zličín B - Řeporyje 1:6
Sokol Cholupice - Čechie Smíchov 0:1
Přední Kopanina B - Slavoj Podolí B 8:1

Muži C, 2. třída - skupina C
Sokol Stodůlky C - Čechie Dubeč B 2:0
Sestava Stodůlek:
Karel Třesohlavý, Otto Chrastil, Anton Grňo, Václav Hříbal, Pavel Najman, Pavel Šimek, Jan Všetečka, Václav Švestka, Aleš Tichý, Michal Večeřílek, Stanislav Čeleďa
Náhradníci Stodůlek:
Vít Herain, Tomáš Hábl, Libor Labuť, Ondřej Krčál
Góly Stodůlek:
Aleš Tichý, Tomáš Hábl

Dolní Měcholupy - Olympia Šeberov 2:1
Hrdlořezy B - Spoje B 0:9
Jižní Město Chodov - Újezd Praha 4 B 3:3
Dukla Jižní Město B - Sokol Benice 5:3
Nusle - Praga C 6:0

Starší dorost - Přebor Prahy
Sokol Stodůlky - Slovan Bohnice 3:3
Sestava Stodůlek:
Václav Okrouhlický, Lukáš Havlát, Vít Šindelář, Vítek Klabal, Tomáš Hábl, Ondřej Henyš, Daniel Holan, Filip Laštovka, Vilém Merta, Martin Randa, Luka Trifunovič
Góly Stodůlek:
Václav Okrouhlický 2x, Luka Trifunovič

Hostivař - Praga 0:1
Libuš - ČAFC 2:2
Loko Vltavín - Union Vršovice 1:6
Kolovraty - Ďáblice 7:2
Braník - Slavoj Podolí 4:2

Starší žáci, 1. třída - skupina B
Xaverov - Sokol Stodůlky 1:8
Sestava Stodůlek:
Lukáš Hábl, Jakub Francesco Hodis, Martin Hřebejk, Tomáš Jícha, Martin Jícha, Matěj Kocourek, Libor Křístek, Matěj Novotný, Josef Šindelka, Martin Svoboda, Vojtěch Zachar
Náhradníci Stodůlek:
Daneel Gröschl, Patrik Schmutzer
Góly Stodůlek:
Matěj Novotný 2x, Josef Šindelka 2x, Libor Křístek, Matěj Kocourek, Tomáš Jícha

Sokol Řepy - Zbraslav 4:5
Tempo C - AVIA Čakovice 4:3
Slovan Bohnice - Zličín 4:1
Braník C - Radotín 0:6

Mladší žáci A - Pražský přebor
Sokol Stodůlky - Zličín 7:1
Sestava Stodůlek:
Petr Hataš, Lukáš Gajzler, Matěj Caithaml, Jan Hataš, Dominik Klíma, Libor Křístek, Svatopluk Křístek, David Pospíšil, Tomáš Tkačík, Matěj Weinzettel, Vojtěch Zachar
Náhradníci Stodůlek:
Lukáš Němec, Jan Němec, Daneel Gröschl, Šimon Svátek
Góly Stodůlek:
Dominik Klíma 2x, Libor Křístek 2x, Lukáš Němec, Matěj Weinzettel, Šimon Svátek

FA Alexe Zbura - Motorlet Praha C 1:7
Viktorka Žižkov C - Meteor Praha C 2:0
Union Vršovice - Xaverov 3:7
Dukla Jižní Město - Junior Praha 9:1
Dukla - Braník C 1:5

Mladší žáci B - 1. třída - skupina B
FA Praha - Sokol Stodůlky 1:8
Sestava Stodůlek:
Jiří Hampl, Petr Hataš, Lukáš Němec, Jan Němec, Matěj Bek, Matěj Caithaml, Dominik Klíma, Svatopluk Křístek, Šimon Svátek, Dominik Swan, Mateo Tartier
Náhradníci Stodůlek:
Lukáš Gajzler
Góly Stodůlek:
Šimon Svátek 2x, Petr Hataš 4x, Dominik Klíma, Jan Němec

Admira C - Střešovice 1911 C 8:1
Sokol Řepy - Zbraslav 0:3
FA Alexe Zbura - Meteor Praha D 2:6
Ďáblice - Aritma C 6:2
Přední Kopanina - Sokol Nebušice 1:2

Mladší žáci C - 2. třída - skupina A
Čechie Smíchov - Sokol Stodůlky 4:4
Sestava Stodůlek:
Jakub Šostarič, Adam Baalíček, Damir Duvnjak, Vít Ježek, Tomáš Krucký, Goran Mašovič, Šimon Plhal, Adam Pösl, Ondřej Rybář, Matěj Slatinský, Jakub Svoboda
Náhradníci Stodůlek:
Adam Cizner, Petr Farabauer, Tomáš Fořt, Demian Mehinbašič, Adam Ulrych
Góly Stodůlek:
Matěj Slatinský, Vít Ježek 2x, Demian Mehinbašič

Sokol Troja - AVIA Čakovice 6:6
Slivenec - Uhelné sklady 0:10
Ďáblice - Třeboradice 4:2
Sokol Lochkov - Březiněves 15:4


 
 

Bude se hrát [1-20]

25.05.
17:00
Muži B
TJ Sokol Řepy
02.06.
17:00
FC Přední Kopanina
Muži B
09.06.
10:30
Muži B
Sokol Cholupice
15.06.
14:00
Muži B
FK Řeporyje

Bylo odehráno [1-20]

19.05.Lipence
Muži A
0
1
18.05.SK Zbraslav
Muži B
2
1
11.05.Muži B
TJ Sokol Bílá Hora
4
2
11.05.Muži A
TJ Sokol Nebušice
5
1
05.05.Muži A
SK Střešovice 1911
3
2
04.05.Muži B
Miškovice
2
2
28.04.Loko Vltavín
Muži A
2
2
22.04.Muži B
Čechie Smíchov
1
4
14.04.FC Zličín
Muži B
1
2
13.04.Radotínský SK
Muži A
2
0
06.04.Muži B
Bohnice
4
1
06.04.Muži A
1999 Praha
1
1
31.03.Aritma Praha B
Muži A
1
2
30.03.AFK Slavia Malešice
Muži B
2
6
23.03.Muži B
TJ Avia Čakovice
1
0
18.03.AFK Slivenec
Muži A
1
1
17.03.Olympia Radotín B
Muži B
2
0
12.03.Muži A
SK Zbraslav
4
0
10.03.Muži B
SK Střešovice 1911
0
2
17.11.Muži A
FK Zlíchov 1914
3
1

 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit