SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:577 227
Dnes:101

 
 

Aktuální kolo

Muži A - 1.A třída - skupina B (MIAB)
Stodůlky - Zlíchov 1914 3:1
Sestava Stodůlek:
Vojtěch Šalanda, Jan Chlad, Jakub Lněnička, Petr Musil, Timur Alshinbaev, Chedli Charfeddine, Marek Nešpor, Dominik Petko, Jan Roubal, David Světlík, Michal Klouda
Náhradníci Stodůlek:
Tomáš Zyta, Jan Průcha, David Machej, Lukáš Voráček
Góly Stodůlek:
Petr Musil, Dominik Petko, vlastní

1999 Praha - Nebušice 0:3
Radotín B - Aritma Praha B 3:0
Braník B - Libuš 838 1:3
Loko Vltavín - Slivenec 3:0
Střešovice 1911 - Zbraslav 3:2
Lipence - FC Zličín 0:6
Dolní Chabry - Modřany 2:0

Muži B - 1.B třída - skupina A (MIBA)
Stodůlky B - Řeporyje 4:4
Sestava Stodůlek:
David Machej, Lukáš Fassinger, Michael Kotrč, Daniel Markanović, Matěj Švestka, Lukáš Voráček, Marek Jelínek, Jakub Nešpor, Dominik Petko, Petr Týbl, Igor Šagala
Náhradníci Stodůlek:
Filip Škrášek, Radim Hartoš, Matěj Procházka
Góly Stodůlek:
Matěj Švestka, Lukáš Voráček, Petr Týbl, Jakub Nešpor

Bohnice B - Bílá Hora 3:0
FC Zličín B - Malešice 10:1
Čechie Smíchov - Čakovice 3:0
Podolí B - Radotín C 0:3
Miškovice - Střešovice B 2:1
Zbraslav B - Cholupice 0:3
Řepy - Př.Kopanina B 0:2

Starší dorost - Přebor Prahy (DP)
Podolí - Stodůlky 8:1
Sestava Stodůlek:
Lukáš Havlát, Vít Šindelář, Patrik Slabý, Štěpán Junek, Vítek Klabal, Ondřej Henyš, Daniel Holan, Filip Janíček, Filip Laštovka, Vilém Merta, Luka Trifunovič
Náhradníci Stodůlek:

Góly Stodůlek:
Ondřej Henyš

Vršovice - Kolovraty 5:1
Praga - Bohnice 7:1
ČAFC - Ďáblice 1:4
Zbraslav - Hostivař 1:4
Braník - Libuš 838 5:1
Loko Vltavín - volno

Mladší žáci A - Pražský přebor
Xaverov - Stodůlky 2:3
Sestava Stodůlek:
Petr Hataš, Tom Cusan, Daneel Gröschl, Dominik Klíma, Svatopluk Křístek, Libor Křístek, Jan Kubr, Jan Valoušek, Matěj Weinzettel, Vojtěch Zachar, Kryštof Zahořík
Náhradníci Stodůlek:
Matěj Caithaml, Adam Vajda
Góly Stodůlek:


Motorlet - Viktoria Žižkov C 2:0
Braník C - Meteor C 3:2
FC Zličín - FAA Zbura 2:4
Dukla JM - Dukla Praha 1:6
Vršovice - Junior Praha 8:2

Mladší žáci B - 1. třída - skupina B (MZIB)
Stodůlky B - Ďáblice 1:6
Sestava Stodůlek:
Jiří Hampl, Tomáš Ždánský, Ondřej Bauer, Matěj Bek, Daniel Dmitriyev, Fililp Prokop, Jan Samec, Šimon Svátek, Dominik Swan, Mateo Tartier, Jakub Zobal
Náhradníci Stodůlek:
Michal Karásek, Jan Valoušek
Góly Stodůlek:
Matěj Bek

Meteor C - Řepy 6:0
Aritma C - Zbraslav 2:1
Nebušice - FAA Zbura B 11:3
Střešovice C - Př.Kopanina 0:7
Admira C - FA Praha 9:0

Mladší žáci C - 2. třída - skupina A (MZIIA)
Stodůlky C - Lochkov 6:2
Sestava Stodůlek:
Jakub Šostarič, Adam Baalíček, Richard Bohdaň, Damir Duvnjak, Tomáš Fořt, Vít Ježek, Goran Mašovič, Šimon Plhal, Adam Pösl, Matěj Slatinský, Jakub Svoboda
Náhradníci Stodůlek:
Tomáš Krucký
Góly Stodůlek:
Jakub Šostarič, Jakub Svoboda, Adam Baalíček, Vít Ježek, Adam Baalíček, Adam Baalíček

Uhelné sklady - Bohnice 5:1
Čakovice - Slivenec 4:1
Třeboradice - Čechie Smíchov 4:2
Ďáblice C - Troja 8:3
Březiněves - volno

Starší přípravka G3F
SA Praha - Stodůlky 38:8
Zbraslav - Vršovice 24:11
Tempo - FC Zličín 5:25
D.Počernice - Vyšehrad 25:14
Junior Praha - Ďáblice 51:6
Řepy - Hrdlořezy 16:10


 
 

Bylo odehráno [1-20]

17.11.Muži A
FK Zlíchov 1914
3
1
17.11.Muži B
FK Řeporyje
4
4
10.11.FC Zličín
Muži A
3
1
04.11.Muži A
SK Modřany
2
0
03.11.Muži B
FC Přední Kopanina
1
2
28.10.TJ Sokol Řepy
Muži B
2
2
27.10.Dolní Chabry
Muži A
5
0
21.10.Muži A
Lipence
0
3
20.10.Muži B
SK Zbraslav
1
3
13.10.TJ Sokol Nebušice
Muži A
1
0
13.10.TJ Sokol Bílá Hora
Muži B
1
4
06.10.SK Střešovice 1911
Muži A
4
0
06.10.Miškovice
Muži B
1
1
30.09.Muži A
Loko Vltavín
0
3
28.09.Muži B
Slavoj Podolí
1
0
22.09.Braník B
Muži A
4
3
22.09.SK Čechie Smíchov
Muži B
3
0
16.09.Muži A
Olympia Radotín B
0
5
15.09.Muži B
FC Zličín
1
2
08.09.1999 Praha
Muži A
0
2

 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit