SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka (2010+)


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:563 055
Dnes:27

 
 

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

  DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek Hřiště
 SO11.08.201810:30 1V1.B skupina A  SK Střešovice 1911-Muži B3 : 1UMT Střešovice 
 PO13.08.2018 1V1.A třída, skupina B (A2B,13) SK Zbraslav-Muži A1 : 2tráva Zbraslav 
 SO18.08.201817:00 2D1.B skupina A  Muži B-SC Radotín1 : 1tráva Stodůlky 
 PO20.08.2018 2D1.A třída, skupina B (A2B,13) Muži A-AFK Slivenec3 : 0tráva Sokol Stodůlky 
 SO25.08.201810:15 3V1.A třída, skupina B (A2B,13) Libuš 838-Muži A3 : 0tráva Libuš 
 SO25.08.201810:30 3V1.B skupina A  TJ Avia Čakovice-Muži B5 : 3  
 SO25.08.201817:00 1V2. třída - skupina C Chodov-Muži C   
 SO01.09.201814:30 2D2. třída - skupina C Muži C-Praga   
 SO01.09.201817:00 4D1.B skupina A  Muži B-AFK Slavia Malešice7 : 4  
 NE02.09.201817:00 4D1.A třída, skupina B (A2B,13) Muži A-Aritma Praha B0 : 2tráva Sokol Stodůlky 
 SO08.09.201811:00 5V1.B skupina A  TJ Slovan Bohnice-Muži B2 : 1  
 SO08.09.201817:00 5V1.A třída, skupina B (A2B,13) 1999 Praha-Muži A0 : 2tráva 1999 Praha 
 SO08.09.201817:00 3V2. třída - skupina C Hrdlořezy-Muži C   
 SO15.09.201810:30 6D1.B skupina A  Muži B-FC Zličín   
 SO15.09.201813:00 4D2. třída - skupina C Muži C-Spoje Praha B   
 NE16.09.201816:30 6D1.A třída, skupina B (A2B,13) Muži A-Olympia Radotín B0 : 5tráva Sokol Stodůlky 
 SO22.09.201812:30 7V1.A třída, skupina B (A2B,13) Braník B-Muži A   
 SO22.09.201816:30 7V1.B skupina A  SK Čechie Smíchov-Muži B   
 NE23.09.201816:30 5V2. třída - skupina C Nusle-Muži C   
 28.09.201810:30 8D1.B skupina A  Muži B-Slavoj Podolí   
 28.09.201813:00 6D2. třída - skupina C Muži C-SK Üjezd Praha 4   
 NE30.09.201816:00 8D1.A třída, skupina B (A2B,13) Muži A-Loko Vltavín   
 SO06.10.201810:30 9V1.A třída, skupina B (A2B,13) SK Střešovice 1911-Muži A   
 SO06.10.201811:00 9V1.B skupina A  Miškovice-Muži B   
 NE07.10.201816:00 7V2. třída - skupina C Olympia Šeberov-Muži C   
 SO13.10.201814:30 8D2. třída - skupina C Muži C-Benice   
 SO13.10.201815:30 10V1.A třída, skupina B (A2B,13) TJ Sokol Nebušice-Muži A   
 SO13.10.20189:30 10V1.B skupina A  TJ Sokol Bílá Hora-Muži B   
 SO20.10.201815:30 11D1.B skupina A  Muži B-SK Zbraslav   
 NE21.10.201815:30 11D1.A třída, skupina B (A2B,13) Muži A-Lipence   
 NE21.10.201815:30 9V2. třída - skupina C Čechie Dubeč-Muži C   
 SO27.10.201814:30 12V1.A třída, skupina B (A2B,13) Dolní Chabry-Muži A   
 SO27.10.201814:30 10D2. třída - skupina C Muži C-Dukla B   
 NE28.10.201814:30 12V1.B skupina A  TJ Sokol Řepy-Muži B   
 SO03.11.201810:00 11V2. třída - skupina C Dolní Měcholupy-Muži C   
 SO03.11.201814:00 13D1.B skupina A  Muži B-FC Přední Kopanina   
 NE04.11.201814:00 13D1.A třída, skupina B (A2B,13) Muži A-SK Modřany   
 SO10.11.201810:30 14V1.A třída, skupina B (A2B,13) FC Zličín-Muži A   
 NE11.11.201814:00 14V1.B skupina A  Sokol Cholupice-Muži B   
 SO17.11.201814:45 15D1.A třída, skupina B (A2B,13) Muži A-FK Zlíchov 1914   
 SO17.11.201817:00 15D1.B skupina A  Muži B-FK Řeporyje   

 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit