SOKOL STODŮLKY, oficiální stránky oddílu kopané
Kontaktní adresa: Aleš Musil, Hábova 1562, Praha 5 - Stodůlky

Mužstva

Muži A
Muži B
Muži C
Stará garda
Starší dorost
Starší žáci
Mladší žáci - A
Mladší žáci - B
Mladší žáci - C
Starší přípravka
Mladší přípravka H3E
Mladší přípravka H3F
Předpřípravka


 
 
 
 

Ke stažení

Návštěvnost stránek

Celkem:570 930
Dnes:57

 
 

Výsledky a rozpis (změny termínů možné)

  DatumČasKolo Soutěž  Domácí HostéVýsledek Hřiště
 SO06.10.201810:30 9V1.A třída, skupina B (A2B,13) SK Střešovice 1911-Muži A4 : 0tráva Střešovice 
 SO06.10.201811:00 9V1.B skupina A  Miškovice-Muži B1 : 1  
 NE07.10.201816:00 7V2. třída - skupina C Olympia Šeberov-Muži C   
 SO13.10.201814:30 8D2. třída - skupina C Muži C-Benice   
 SO13.10.201815:30 10V1.A třída, skupina B (A2B,13) TJ Sokol Nebušice-Muži A1 : 0tráva Nebušice 
 SO13.10.20189:30 10V1.B skupina A  TJ Sokol Bílá Hora-Muži B1 : 4  
 SO20.10.201815:30 11D1.B skupina A  Muži B-SK Zbraslav1 : 3  
 NE21.10.201815:30 11D1.A třída, skupina B (A2B,13) Muži A-Lipence   
 NE21.10.201815:30 9V2. třída - skupina C Čechie Dubeč-Muži C   
 SO27.10.201814:30 12V1.A třída, skupina B (A2B,13) Dolní Chabry-Muži A5 : 0tráva Dolní Chabry 
 SO27.10.201814:30 10D2. třída - skupina C Muži C-Dukla B   
 NE28.10.201814:30 12V1.B skupina A  TJ Sokol Řepy-Muži B2 : 2  
 SO03.11.201810:00 11V2. třída - skupina C Dolní Měcholupy-Muži C   
 SO03.11.201814:00 13D1.B skupina A  Muži B-FC Přední Kopanina1 : 2  
 NE04.11.201814:00 13D1.A třída, skupina B (A2B,13) Muži A-SK Modřany2 : 0tráva Sokol Stodůlky 
 SO10.11.201810:30 14V1.A třída, skupina B (A2B,13) FC Zličín-Muži A3 : 1tráva Zličín 
 NE11.11.201814:00 14V1.B skupina A  Sokol Cholupice-Muži B   
 SO17.11.201814:45 15D1.A třída, skupina B (A2B,13) Muži A-FK Zlíchov 1914   
 SO17.11.201817:00 15D1.B skupina A  Muži B-FK Řeporyje   

 
 
(c) 2005 PAVEL MACH - software www.machsoftware.cz, email: pavel.mach(zavináč)machsoftware.cz, tel: +420 603 210 840 ^ Nahoru ^  
Úvod  |   Nastavení  |   Přihlásit  |   Odhlásit