Dnes:53

Muži B - SC Radotín   1 : 1

Datum a čas: 18.08.2018 17:00 | Mužstvo: Muži B
Poločas: 1 : 1
S Radotínem jsme loni nezískali ani bod, navíc jarní domácí porážka 0 : 5 nám ještě ležela v hlavách a tak jsme měli soupeři co vracet. Mladý kádr Olympie dirigovaný zkušeným kapitánem Kasíkem na první pohled vypadal, že k nám přijela parta vyjukaných mladíků, jenže opak byl pravdou. Hosté začali nebojácně a už v 10: minutě se po rohovém kopu ujali gólem Kysely vedení - 0 : 1. Ve 29: minutě přišlo vyrovnání. Jungmann zleva nacentroval na Kotrče, který lehkou tečí, dal míči neuvěřitelnou faleš, že gólmanovi Kimiovi proklouzl míč až do sítě - 1 : 1. Naši hráči měli po většinu zápasu územní převahu, hosté však vynikali v rychlosti a přímočarosti a i oni si vytvořili několik slibných šancí. Ve 39. minutě nastřelil Jindra tyč, to samé se povedlo v 62: minutě Nešporovi a v závěrečném tlaku minutu před koncem nastřelil Jungmann břevno, následně Švestka sám před gólmanem selhal. Po tomto výčtu je jasné, že remíza je ztrátou, na druhou stranu musíme přiznat, že to pro nás mohlo dopadnout i hůře.

Sestava: Machej - Kotrč, Švestka, Rezek (82.Průcha), Matoušek - Šagala, Nešpor, Jelínek, Ortman, Jindra (59.Růžička) - Jungmann.

Branka: Kotrč
Povrch: tráva
Hřiště: Stodůlky