Loko Vltavín - Muži A   4 : 1

Nedáš, nevyhraješ !!

Datum a čas: 06.05.2018 17:00 | Mužstvo: Muži A
Poločas: 1 : 0
Na zápas s Loko Vltavín jsme jeli bodovat. Krásné slunečné počasí. Zápas jsme odehráli na travnatém hřišti.

Od počátku to byl boj o střed hřiště, domácí mužstvo se opíralo o mladé běhavé hráče, kdežto my se snažili
hrát do kombinace a tím domácí tým přehrát. Domácí hrozili rychlými útoky a tím se dostali do několika šancí,
které naštěstí zlikvidoval pozorný Vojta v brance. Bohužel, jednu šanci domácí proměnili a šli do vedení.
My jsme si také vypracovali několik super šancí, ale Štefan, Petr ani Domino svoje tutovky neproměnili a tak
v poločase domácí Loko vedlo 1:0.

O poločase jsme se osvěžili a řekli si, že přijdou další šance a tím i možnost vstřelit branky a výsledek otočit.

Šance opravdu přišli, ale netušili jsme, že v třicáté vteřině dostaneme druhý gól a ve třetí minutě druhého poločasu
branku třetí. I tak jame zbraně nesložili, ale to co jsme nedali bylo až neuvěřitelné. Skóre jsme sice snížili
zásluhou Štefana, ale to bylo z naší strany vše. Minutu před koncem stanovili domácí na konečných 4:1.

Z výsledků by se dalo soudit, že jsme byli za blbce, ale na šance to bylo tak osm,osm. Tím, Že jsme branky
nedali jsme opravdu za blbce byli. Tak snad příště se trefíme.

Sestava:
Šalanda Vojta - Chlad Jan (57. minuta Markanovič Daniel), Jirec Jan, Lněnička Jakub, Zyta Tomáš (52. minuta Voráček Lukáš) -
Petko Dominik, Vondráček Petr (84. minuta Kotlík Marek), Nešpor Marek, Světlík David (63. minuta Alshinbaev Viatcheslav) -
Jungmann Štefan (90.minuta Průcha Jan), Alshinbaev Timur

žlutá karta: Vondráček Petr

Branky: 26. minuta Bína 1:0
46. minuta Kostka 2:0
48. minuta Hajný 3:0
69. minuta Jungmann Štefan as. Vondráček Petr 3:1
89. minuta Todorovič 4:1

Povrch: tráva
Hřiště: Loko Vltavín
Rozhodčí: Vojáček - Mesežnikov, Kohout - Hruška