Muži A - SK Modřany   3 : 1

Zasloužené tři body !!

Datum a čas: 27.05.2018 17:00 | Mužstvo: Muži A
Poločas: 2 : 0
Za krásného a slunečného počasí jsme přivítali na domácím hřišti hráče SK Modřany. Na poutích jsou
strašidelné hrady, my zase máme strašidelné hřiště. Bohužel, nikdo se nechce rád vracet.
Hráči byli před zápasem jasně informováni o stylu hry modřanského mužstva. Taká přišla informace,
že poslední tři zápasy jsme s Modřany nezískali ani bod, nevstřelili ani branku a naopak jich asi jedenáct
dostali.

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a hosty do ničeho nepustili. Hned v šesté minutě jsme šli do vedení,
když na přihrávku Marka Nešpora naběhl Timi a podél brankáře hostí vstřelil první branku zápasu.
I nadále jsme byli páni hřiště a do patnácté minuty jsme hosty skoro nepustili na naši polovinu. Bohužel,
pak se začali množit nepřesné přihrávky a a naše jasná převaha přicházela vniveč.
Místo abychom dali v prvním poločase pět branek, tak jsme byli rádi na pojistku vedení. Tu zaznamenal
Kuba Lněnička, který vyskočil nejvýše na rohový kop Timiho a my v poločase vedli 2:0.

O přestávce jsem nebyl moc příjemný, což se hráčům moc nelíbilo.

Hned na začátku druhé půle jsme inkasovali a hosté snížili na rozdíl jedné branky. I nadále jsme byli lepší,
ale gól nepřicházel. Až v 68 minutě se trefil Štefan a dodal větší klid na naše kopačky. Byla to první
branka Štefana na domácím hřišti, a přitom již osmá v sezóně. I nadále jsme kontrolovali hru a zaslouženě
jsme zvítězili.

Jedinou černou kaňkou je naše hřiště, které hrozí zraněním všech hráčů.

Sestava:
Šalanda Vojta - Chlad Jan, Jirec Jan, Lněnička Jakub, Voráček Lukáš (60. minuta Zyta Tomáš) -
Kratochvíl Lukáš, Nešpor Marek, Vondráček Petr (86. minuta Průcha Jan), Světlík David (74. minuta
Vlčel Tomáš) - Jungmann Štefan (72. minuta Markanovič Daniel), Alshinbaev Timur (80. minuta Kotlík Marek)

žlutá karta: žádná

Branky:
6. minuta Alshinbaev Timur as. Nešpor Marek 1:0
38. minuta Lněnička Jakub as. Alshinbaev Timur 2:0
48. minuta Martiňák 2:1
68. minuta Jungmann Štefan as. Vondráček Petr 3:1

Povrch: tráva
Hřiště: Sokol Stodůlky
Rozhodčí: Klesal - Chustecki, Rodová - Walter