TJ Sokol Nebušice - Muži B   3 : 5

Super série !!

Datum a čas: 02.06.2018 17:00 | Mužstvo: Muži B
Poločas: 1 : 3
Rekordní série 7 výher a 9ti zápasů v řadě neskončila ani v Nebušicích, které usilují o postup do vyšší soutěže, jenže do divokošárecké kotliny přijel stodůlecký válec!

Domácí sice už ve 4. minutě šli po nedorozumění naší obrany do vedení - 1:0, ale hned ve 14: minutě přišlo vyrovnání. Machej poslal dlouhý výkop až na velké vápno domácích, kteří chybovali, čehož využil Jungmann a přízemní střelou k tyči po zásluze vyrovnal - 1:1. Po zásluze proto, že jsme byli od začátku lepší a domácí vůbec nepůsobili dojmem, že jsou na 2. místě tabulky, tím však nechci snižovat výkon našich borců, ba naopak neboť aktivní hrou nepouštěli Nebušice do hry. Ve 20. minutě sice Jungmann ještě trefil tyč, ale ve 24. minutě už jsme šli do vedení. Ortmann v klidu prošel z půlky a když se blížil k hranici šestnáctky, uvolnil Šagalu a ten střelou k tyči nezaváhal - 1:2. Další úder stodůleckého válce přišel ve 35. minutě. Zyta nacentroval míč na velké vápno, meruny se zmocnil Kotlík a svým premiérovým gólem za béčko dal mužstvu klid - 1:3. Začátek druhé půle stejně jako té první nám nevyšel. Domácí hráč se ve 47. minutě probil vápnem a snížil - 2:3. V tu chvíli domácí začali ukazovat proč jsou na druhém fleku v tabulce a našim začala hořet koudel u zadku. Byli jsme nepochopitelně pod tlakem, nestíhali jsme a vyrovnání viselo ve vzduchu. Jenže tak jako třeba Real má Ronalda, Barcelona Messiho, tak my máme Kubu Nešpora. V nejkritičtější fázi zápasu vybojoval na soupeřově vápně míč a s přehledem zakončil - 2:4. Měl takovou radost, že sundal dres a běžel se o pocit štěstí rozdělit s početnou skupinou fans ze Stodůlek. Jiskřička naděje svitla domácím v 85. minutě. Krásna střela do šibenice - 3:4. Naděje však trvala pouhé dvě minuty. V 87. minutě běžel po kolmici od trenéra Grňa do otevřené obrany střídající Kolář, svojí příležitostí nepohrdl - 3:5 a uzavřel tak bohatý gólový účet zápasu.

Skvělý úspěch ohodnotil i domácí trenér, který po zápase sportovně uznal, že jsme byli celkově lepším mužstvem a po zásluze zvítězili.

Sestava: Machej - Markanovič, Švestka, Kotrč, Voráček - Kotlík (56:Růžička), Nešpor J., Ortmann, Zyta (70.Mlch) - Jungmann (54: Kolář), Šagala (84:Grňo).
Povrch: tráva
Hřiště: Nebušice