Muži A - AFK Slivenec   3 : 0

Pouze první poločas !!

Datum a čas: 20.08.2018 | Mužstvo: Muži A
Poločas: 3 : 0
Zápas se Slivencem jsme sehráli za krásného, slunečného počasí, na domácím betonu.

Do zápasu jsme doslova vlítli a od počátku jsme diktovali způsob hry my. V osmé minutě se proháčkoval Mára Nešpor a předložil míč před prázdnou branku Lukášovi Kratochvílovi, který nadvakrát míč uklidil do sítě. O tři minuty později Petr Musil vysunul Lukáše Kratochvíla,
ten našel ve vápně Štefana a bylo to 2:0. Poté jsme lehce povolili a hosté toho využili, ale jejich střely byly nepřesné nebo končily v náruči Vojty. Potom vybojoval Timi uprostřed hřiště míč, přihrál Štefanovi, který viděl na velkém vápně Petra Musila, který střelou k tyči upravil na 3:0 pro nás. I nadále jsme kralovali. David Světlík prošel půlkou hřiště, ale jeho střela skončila na tyči. O pár minut později obdobný průnik v podání Davida, ale střela skončila těsně vedle. V závěrečných minutách prvního poločasu Lukáš Kratochvíl trefil břevno. Poločas skončil za našeho vedení 3:0.

O poločase jsme se osvěžili, řekli drobnosti k předvedené hře a nabádali ke zvýšené pozornosti, jelikož jsme byli pouze v poločase.

Tak jak první poločas byl skoro snový, tak druhý poločas jsme odehráli ve stylu krize. Těžké krize. Přestali jsme absolutně hrát fotbal a čekali jsme, kdy Slivenec udeří. Ten se snažil, bojoval, ale vyloženou šanci si hosté nevybojovali. Naštěstí. My jsme skoro neexistovali. Největší šanci ve druhém poločase měl na kopačce Marek Nešpor, ale z pozice desítky přestřelil. Naštěstí jsme neinkasovali
a zápas jsme dovedli do vítězného konce.

Tak jak je napsáno, první poločas super a druhý poločas bída. Toto by se stávat nemělo a mohli bychom na takový výkon doplatit. Každopádně tři body jsou doma a my jsme za to děkujem.

Sestava:
Šalanda Vojta (83. minuta Machej David) - Chlad Jan, Klouda Michal, Lněnička Jakub, Zyta Tomáš - Musil Petr - Kratochvíl Lukáš (75. minuta Porada Jiří), Nešpor Marek, Světlík David (88. minuta Růžička Jiří) - Jungmann Štefan (46. minuta Petko Dominik), Alshinbaev Timur (81. minuta Lacina Martin)

náhradníci: Průcha Jan

žlutá karta:

Rozhodčí: Marreta - Kohout, Zíka - Mitáš

Branky:
8. minuta Kratochvíl Lukáš as. Nešpor Marek 1 : 0
11. minuta Jungmann Štefan as. Kratochvíl Lukáš 2 : 0
24. minuta Musil Petr as. Jungmann Štefan 3 : 0

Povrch: tráva
Hřiště: Sokol Stodůlky