Libuš 838 - Muži A   3 : 0

Žlutá režie !!

Datum a čas: 25.08.2018 10:15 | Mužstvo: Muži A
Poločas: 2 : 0
Na zápas do Libuše jsme odjeli bez několika hráčů, ale i tak byl náš jediný cíl - vítězství. Zápas se hrál na hezkém hřišti, za velké účasti diváků.

Od počátku zápasu jsme byli aktivní a snažili se diktovat hru. Bohužel, celý zápas jsme nerozhodli my, ani domácí, ale někdo třetí. V desáté minutě domácí kopali rohový kop, který letěl do malého vápna, po několika odvrácení a vrácení zpět domácí hráč plácl do míče
rukou a dopravil ho do naší sítě. K úžasu nás všech, rozhodčí gól uznal a my nevěřili co je možné. Nenechali jsme se rozhodit a chtěli skóre co nejrychleji otočit. Po půlhodině postupoval Timi z levé strany do otevřené obrany a ve vápně byl sražen. Rozhodčí neviděl?! Z protiútoku jsme prohráli souboj a domácí vedli 2:0. Marná byla zloba našich hráčů vůči rozhodčímu, naštěstí vyfasoval pouze Vojta žlutou kartu za zakopnutý míč. Děkuji hráčům, že se nenechali vyprovokovat rozhodováním sudího a věnovali se hře a ne podrážděným diskuzím. Do konce poločasu se již skóre nezměnilo a my odcházeli do šaten s dvoubrankovým mankem.

Do druhého poločasu jsme pozměnili rozestavení, ve snaze obrátit vývoj zápasu.

I když jsme se neustále tlačili do útoku, pozorná domácí obrana nám skórovat nedovolila. Pět minut před koncem jsme faulovali ve vápně my a domácí z penalty vstřelili třetí a poslední branku utkání.

Co nás nezabije, to nás posílí. Berme toto utkání jako poučení a příští zápas dokažme, že opět zvítězíme.

Sestava:
Šalanda Vojta - Chlad Jan (46. minuta Chedli), Klouda Michal, Lacina Martin ( 66. minuta Procházka Matěj)
Lněnička Jakub - Jungman Štefan, Musil Petr, Kratochvíl Lukáš, Zyta Tomáš - Porada Jiří, Alshinbaev Timur

Branky:
11. minuta Ivančo 1 : 0
33. minuta Havlák 2 : 0
85 minuta Nekola 3 : 0

žlutá karta: Šalanda Vojta, Jungmann Štefan

Povrch: tráva
Hřiště: Libuš
Rozhodčí: Vojtěch - Bočok, Pytloun . Novotný