Béčko po podzimu druhé

Vítězným zápasem proti Nuslím skončila podzimní část soutěže pro naše béčko. Ačkoli na začátku podzimní části sezóny nebyla nálada ani sportovní forma po nepovedené letní přípravě ideální, povedlo se stodůleckému béčku vyhrát 9 z celkového počtu 12 odehraných soutěžních zápasů. Po nepřesvědčivém začátku soutěže, kdy jsme lepili sestavu, jak to jen šlo, přišel ve 3. kole debakl na Unionu (0:8). To byl zlomový moment sezóny. Od této chvíle jsme již neprohráli. Povedlo se stabilizovat kostru týmu, kterou doplňovali hráči dorostu a také z áčka. Jedinou další bodovou ztrátou byla domácí remíza s Benicemi. Poté jsme uhráli 7 výher v řadě, což nás vyhouplo na průběžné druhé místo tabulky.

Tímto děkujeme všem fanouškům, kteří nás chodí podporovat, a věříme, že v jarní části soutěže dokážeme na naší podzimní formu navázat a pokusit se zabojovat o první místo v tabulce.

Béčko po podzimu druhé
SK Zbraslav