PODZIM 2022 - HODNOCENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE

STARŠÍ DOROST  1.TŘÍDA
SHRNUTÍ SEZÓNY: 1. místo   8 vítězství  0 remíz  1 prohra   24bodů  skóre  48:8
Nejlepší střeleci: Josef Šindelka 14 ⚽️, Martin Hřebejk 8 ⚽️, Matěj Kocourek 6 ⚽️

HODNOCENÍ:Starší dorostenci přezimují po podzimní části zcela zaslouženě na 1.místě????! Za devět zápasů dokázali nastřílet svým soupeřům 4️⃣8️⃣ gólů! Jediná prohra byla navíc kontumace v zápase s Kolovraty za administrativní chybu (na hřišti skončil zápas naší výhrou 2:0) . Dosavadní sezónu hodnotí trenér Lukáš Fassinger☝! Za všechny trenéry bych chtěl hráčům poděkovat za výbornou podzimní část sezóny. Hlavní důvod proč jsme první, je atmosféra v kabině a skvělý přístup na hřišti i mimo něj. Pokud si tento přístup udržíme do konce jarní části sezóny, tak se budeme nadále zlepšovat a postup do přeboru nás nemine!⚽️

MLADŠÍ DOROST  PRAŽSKÝ PŘEBOR
SHRNUTÍ SEZÓNY: 5. místo   8 vítězství  0 remíz  5 proher   24bodů  skóre  30:22
Nejlepší střeleci: Ondra Bauer 8 ⚽️, Matěj Weinzettel 7 ⚽️, David Pospíšil 6 ⚽️

HODNOCENÍ: V premiérové sezóně v přeboru dokázali mladší dorostenci získat 24 bodů z 13 zápasů☝! O 21 gólů z 30 se postarala trojice Bauer, Weinzettel a Pospíšil????! Hodnotí trenér Robert Swan. První sezóna v Přeboru se MD vydařila nad očekávání a s 5.místem po podzimu, můžeme být spokojeni. Ani v jediném ze 13 zápasů nás soupeř herně nepředčil, naopak herní kvalita byla většinou na naší straně, jen větší zkušenosti z těžkých zápasů nás stály lepší umístění. Cílem pro jaro, je udržet první pětku a výrazně zapracovat na zakončení, které nás trápilo celý podzim!

STARŠÍ ŽÁCI "A"  PRAŽSKÝ PŘEBOR
SHRNUTÍ SEZÓNY: 1. místo   9 vítězství  2 remízy  0 proher   27bodů  skóre  50:14
Nejlepší střeleci: Víťa Ježek a Matěj Slatinský oba 12 ⚽️ , Šimon Plhal 7 ⚽️

HODNOCENÍ: Do sezóny jsme vstupovali jako nováček Pražského přeboru s ambicemi prezentovat se kombinační hrou založenou na konstruktivních a odvážných vykonech jednotlivců. Přestože nebylo vždy vše ideální, tak mohu konstatovat, že po fotbalové strance nás žádný soupeř nepřehrával. Velmi vyrovnané zápasy jsme odehráli s Xaverovem, Ďáblicemi a Zbraslaví. V ostatních zápasech jsme soupeře přehrávali. Přebor je kvalitní soutěž, která nám přináší podmínky pro neustálé zlepšování. Hráčům musím poděkovat za jejich přístup v trénincích i zápasech. Je radost s nimi pracovat. První místo v tabulce je pro nás jen závazek k další poctivé práci!

STARŠÍ ŽÁCI "B"  1.TŘÍDA sk.B
SHRNUTÍ SEZÓNY: 11. místo   2 vítězství  2 remízy  7 proher   8 bodů  skóre  15:42
Nejlepší střelec béčka starších žáků je po podzimu Filip Hartman se 4 ⚽️

HODNOCENÍ: S herním projevem týmu jsme jako trenéři spokojeni jen částečně. Snažíme se rozehrávat od branky postupnou kombinací, nechceme nakopávat dlouhé míče bez myšlenky. Ve středu hřiště se snažíme držet míč a připravit si ho pro náběh za obranu. Bohužel realita je někdy jiná a ne vždy se nám to daří praktikovat. Na druhou stranu bojovnost a chuť hrát fotbal nám v zápasech nechybí, což jsou věci, na kterých se dá stavět. Cíl na jarní část sezóny je poměrně jednoduchý - zlepšit herní projev, aby víc odpovídal našim záměrům. Myslíme si, že hráči mají zápal do tréninku a budou na sobě pracovat, aby se nám naše cíle podařilo naplnit!

MLADŠÍ ŽÁCI "A"  PRAŽSKÝ PŘEBOR
SHRNUTÍ SEZÓNY: 8. místo   5 vítězství  1 remíza  5 proher   16bodů  skóre  28:41
Nejlepší střelci:  Jannik Vašák 8 ⚽️, Kim Sulán 7 ⚽️

HODNOCENÍ: s bodovým ziskem po podzimu musíme být spokojeni, jelikož je to nad očekávání. Mrzí nás však některé prohry, a to především s Kolovraty, Motorletem a Zbraslaví. V zápasech jsme dokázali střídat horší a lepší poločasy. Na jaře bychom chtěli mít trošku vyrovnanější výkony v obou poločasech a zkusit posbírat více bodů než na podzim.

MLADŠÍ ŽÁCI "B"  1.TŘÍDA sk.B
SHRNUTÍ SEZÓNY: 7. místo   4 vítězství  2 remízy  5 proher   14 bodů  skóre  31:62
Nejlepší střeleci:  Benjamin Pokorný 15 ⚽️, Matouš Carda 5 ⚽️

V první polovině podzimní části se nám moc nedařilo a dostali jsme několik dvouciferných přídělů, byť někdy výsledek úplně dění na hřišti neodpovídal. Obrat přišel po utkání s Řepy, které jsme skvěle zvládli a i díky trochu větší sehranosti a nasazení týmu se nám začalo více dařit, což vyústilo v sérii čtyř výher v řadě. Celkový počet 14 bodů (4 2 5) je nakonec solidní a aktuálně znamená 7. místo v tabulce. Pro jarní část je cílem udržení se v I. třídě, neboť tabulka je velmi vyrovnaná a většina týmů může výrazně zamíchat kartami i díky nominaci kluků z vyšších soutěží.

MLADŠÍ ŽÁCI "C"  2.TŘÍDA sk.A
SHRNUTÍ SEZÓNY: 11. místo   3 vítězství  2 remízy  6 proher   11 bodů  skóre  23:51
Nejlepší střeleci: Marek Vávra,  Tadeáš Brábník a Kryštof Souček všichni  4 ⚽️

Cílem sezóny bylo zapojení co možná nejvíce hráčů, získání zkušeností a koneckonců i nějaký ten bod.
Herně a to je pro nás důležité, jsme ve většině zápasů nezaostávali, skóre sice tak nevypadá, ale až na 3 týmy to bylo jak se říká o prsa. Hodně jsme s klukama zapracovali na nasazení, důrazu a především sebedůvěře. Co nás zatím limituje je lepší zakončení gólových příležitostí, těmto situacím se musíme v tréninku více věnovat. V zimní přestávce budeme pracovat kondičně a budeme se těšit na jaro, kde jak doufám i výsledkově přesvědčíme o kvalitě. Budeme navazovat na poslední zápas, který jsme vyhráli se suverénní Trojou, kde soupeř pocítil,že fotbal hrát umíme fotbal.

PODZIM 2022 - HODNOCENÍ TRENÉRŮ MLÁDEŽE
TJ Sokol Písnice