Postup do přeboru

GRATULUJEME STARŠÍM ŽÁKŮM k postupu do pražského přeboru!

Vysokou výhrou 14:0 nad Hrdlořezy si dvě kola před koncem soutěže tým starších žáků zajistil postup mezi pražskou elitu. V příští sezóně se tak můžeme na Stodůlkách těšit na zajímavé zápasy přeboru mladších i starších žáků! V minulých letech nám boje o postup v kategorii starších žáků komplikovala "covidová situace". Co se nepodařilo v minulosti, zvládl nyní tým ročníků 2007 / 2008 pod vedením trenérů Roberta Swana a Alena Duvnjaka. Všem hráčům i trenérům patří velká gratulace a poděkování. Kluci zvládli sezónu s velkým přehledem, když ve většině zápasů jasně dominovali. Po dvaceti odehraných kolech mají 58 bodů za 19 výher a 1 remízu při skóre 172 : 12. Velké poděkování však patří všem trenérům Sokola Stodůlky, kteří se podílejí na výchově dětí a mládeže. Je to společný úspěch celého Sokola Stodůlky! Přejeme hodně sportovních úspěchů i do budoucnosti!!!

Postup do přeboru
FC Přední Kopanina