Turnaj U9 v Blšanech

V sobotu 9.5.2022 jsme se zúčastnili špičkově obsazeného turnaje v Blšanech. Turnaje se účastnilo 30 klubů, a to včetně těch TOP jako Sparta, Slavia, Sigma Olomouc, Zbrojovka Brno, Příbram, České Budějovice, Táborsko a další.

Do skupiny nám byli nalosováni následující soupeři Příbram, Teplice, Slavia Karlovy Vary a Kbely. Skupinu se nám podařilo vyhrát a postoupili jsme do jedné ze dvou semifinálových zlatých skupin.

Tam jsme se utkali postupně s Táborskem, vítezství 5:2 (první naše vítezství nad tímto soupeřem), prohra se Spartou 4:1, výhra nad Benešovem 3:0 a před posledním zápasem s Českými Budějovicemi, byla skupina velmi zamotaná (Benešov porazil Spartu :5:0, České Budějovice remizovali se Spartou a s Táborskem), přičemž výhra by nám zajišťovala boj o zlato proti Sigmě Olomouc. Bohužel jsme za stavu 1:1 fyzicky odešli a prohráli jsme 3:1. Ze třetího místa ve zlaté skupině jsme šli do boje o páté místo proti Příbrami, kde jsme vstali z mrtvých, a ze stavu 4:1 vyrovnali na 4:4 a šlo se na penalty. V nich bohužel selhali oba naši nejlepší střelci Petr Slepička a Štěpán Straka a skončili jsme nakonec šestí, avšak předstihli jsme např. Zbrojovku Brno, Teplice, Táborsko, Slavii, Liberec a další velké kluby.

Děkujeme všem klukům, stále se držíme ve špici celé republiky.

Petr Slepička

Turnaj U9 v Blšanech