Víkendové výsledky a hodnocení

Víkendové výsledky a hodnocení

Přečtěte si, jak o víkendu dopadly v mistrovských utkání jednotlivé mládežnické týmy. Také se můžete podívat na hodnocení zápasů od trenérů jednotlivých týmů a na fotky z utkání.

STARŠÍ DOROST - U19

U19 - TJ Sokol Řepy (11:1)
Pořadí v tabulce: 1.místo Tabulka U19

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: Starší dorost doma přivítal soupeře z Řep. Soupeř měl za sebou pár výsledkově nepovedených zápasů, které byly způsobeny tím, že kluci chodili hrát za jejich Áčko. Na Stodůlky ale přijeli téměř kompletní. Od prvních minut jsme soupeři skoro nepůjčili míč, hráli ve vysokém tempu a vytvářeli si příležitosti. Do šaten se šlo za stavu 3:0. I přes tří brankové vedení kluci v druhé půli nic nepodcenili, udrželi si nasazení do konce utkání a nasázeli dalších osm gólů. V závěru jsme neubránili rohový kop a tak utkání skončilo výsledkem 11:1. Výkon byl po fotbalové stránce velmi dobrý, ale největší pochvala patří hráčům za jejich přístup a nasazení. Je vidět, že si všichni v týmu uvědomují, o co hrají.

MLADŠÍ DOROST - U17

U17 - SK Motorlet Praha "B" (1:3)
Pořadí v tabulce: 6.místo Tabulka U17

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: V pondělí odehrál mladší dorost na svém hřišti přeložený zápas s Motorletem, který nechtěl nic podcenit a ještě víc posílil sestavu oproti podzimní části. Naopak nám scházelo několik hráčů ze základní sestavy, ale i tak jsme sehráli kvalitní utkání a soupeři nedali nic zadarmo. První půli jsme odehráli velice dobře a do šaten jsme šli s vedením 1:0. V druhé půli jsme ještě drželi krok do 70.minuty, ale od té doby a po vstřelené vyrovnávací brance, se projevila kvalita soupeře, kterému se podařilo zápas otočit. Někdy i takové porážky nám do budoucna dávají víc, než snadné výhry! Kluci zápas odehráli poctivě, zodpovědně, splnili co jsme si řekli, zbytečně nebláznili a nedávali soupeři tolik volného prostoru. Rozhodla větší kvalita na některých postech a to je třeba přijmout. Klukům patří velký dík a pochvala za to, že zápas poctivě odpracovali. Soupeř díky této výhře má ještě možnost postoupit do divize a bylo to na jejich nastavení v zápase hodně znát.

STARŠÍ ŽÁCI - U15

VOLNÝ LOS
Pořadí v tabulce: 1.místo Tabulka U15

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: XXX

STARŠÍ ŽÁCI - U15 "B"

SK Ďáblice "B" - U15 "B" (5:1)
Pořadí v tabulce: 7.místo Tabulka U15 "B"

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: Hráli jsme proti vysoce motivovanému týmu, který nás musel porazit, aby se zachránil v soutěži.
Hra byla vyrovnaná a o celkovém výsledku rozhodovali maličkosti, předeveším důraz soupeře po standardních situacích v našem vápně.
Bohužel kluci opakovali stejnou chybu při dlouhých autech soupeře, odehráli jsme první hlavičku, ale nedokázali reagovat na soupeře a z dorážek jsme dostávali góly. Občas se nám dařilo hrát dobře dopředu a měli jsme i herní pasáže, kdy jsme soupeře zavřeli do kleští a nepustili za půlku. Bohužel se nám nedařilo proměnit naše příležitosti. Kluci díky za vaše nasazení a snahu, zápas jste odmakali.

MLADŠÍ ŽÁCI - U13

U13 - AFK Slavoj Podolí Praha (1:5)
Pořadí v tabulce: 9.místo Tabulka U13

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: Ráz nervózního začátku určila v 10. minutě zbytečná penalta, která vlila soupeři krev do žil. My jsme začali být nervózní a neměli jsme klid na míči. Vyráběli jsme zbytečné chyby v rozehrávce a nemohli se dostat do tempa. Nepomohla nám ani další zbytečná branka na 0:2, kterou jsme soupeři nabídli na stříbrném podnose po autu z poloviny hřiště. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a dokázali jsme snížit dalekonosnou střelou na 1:2. Bohužel za chvíli jsme inkasovali po dlouhém nákopu, kde jsme 2x propadli a najednou šel soupeř sám na branku, 1:3. Tato branka nás srazila opět do kolen a už jsme nedokázali dále reagovat. Inkasovali jsme ještě 2x a prohráli 1:5.
Bohužel se nám to opakuje až moc často, kdy soupeři darujeme jednoduché branky a těžce se nám to dohání. Každopádně udržení v přeboru máme stále ve svých rukou. Věříme, že se nám to povede již v příštím kole!

MLADŠÍ ŽÁCI - U13 "B"

FK Vinoř - U13 "B" (4:3)
Pořadí v tabulce: 8.místo Tabulka U13 "B"

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: Po pátečním dlouhém cestování působili někteří naši hráči trochu unaveně a proti velmi dobře fyzicky disponovanému soupeři, který hrál po celou dobu obětavý, fyzicky náročný fotbal plný těsných osobních soubojů, se kluci hůře prosazovali. Přesto jsme dvakrát v zápase vedli, ale zbytečnými chybami jsme umožnili soupeři vyrovnat. Soupeř měl celkově více šancí a nakonec převážil výsledek na svou stranu. Náš závěrečný tlak ke gólu už bohužel nevedl.

MLADŠÍ ŽÁCI - U13 "C"

AFK Slavoj Podolí Praha "C" - U13 "C" (7:1)
Pořadí v tabulce: 11.místo Tabulka U13 "C"

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: Venkovní utkání jsme rozehráli dobře. Kluci kombinovali, byli na balónu, snažili se hrát fotbal. To, co nás stálo body a obdržené góly, byly naše chyby v rozehrávce a málo průnikových přihrávek. Sice jsme byli fotbalovejší, ale nevytvářeli si gólové příležitosti. Kluky jsem chválil za aktivitu do poslední minuty, kdy se nám nakonec podařilo skórovat.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - U11

SK Střešovice - U11 (8:9)                                                                                                                                                                           

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: Předehrávané utkání proti Střešovicím jsme odehráli za pěkného počasí na Bílé Hoře ve formátu 7+1. Jako již tradičně jsme nebyli zdaleka kompletní, proto dostali příležitost další hráči, kteří toho v tomto formátu nemají příliš "odkopáno" nebo mají tréninkové manko. Na hře samotné a našem výkonu to bylo v některých pasážích znát. První poločas jsme prohráli 2:4, když jsme minimálně dva góly soupeři doslova darovali. Jinak byla hra během prvních 35 minut více méně vyrovnaná. O přestávce jsme si k tomu něco řekli, přeskupili řady a na úvod druhého poločasu poslali vzhledem k postům ideální sestavu. Hra se ve všech směrech zlepšila a během několika minut jsme utkání otočili a dostali se do vedení. Zápas díky tomu nakonec skončil naším těsným vítězstvím. Vzhledem k průběhu můžeme být s výsledkem spokojeni a kluci ukázali charakter, když nepříznivý výsledek otočili. Ale jelikož jsme stále ještě v přípravce, tak nás zajímá hlavně individuální a pomalu už i týmový výkon. V tomto směru být spokojeni nemůžeme. Udělali jsme množství chyb v obranné činnosti (rozehrávka, obsazování hráčů a prostoru, rychlé přepínání) a v útočné fázi jsme nebyli v dostatečné nabídce po zisku míče. Závěrem lze poznamenat, že ve formátu 7+1 jsme v naší soutěži ještě neprohráli

Turnaj Minirepubliky (Sokolov)
V sobotu 27.5. jsme byli pozváni na turnaj minirepubliky do Sokolova. Turnaje si organizují větší týmy s cílem hrát kvalitní a vyrovnané zápasy. V Sokolově jsme se utkali s FK Cheb, Baník Sokolov, FC Ivančice a Hrádek U12. 
Výsledky: 
Stodůlky 2:2 Hrádek U12
Stodůlky 2:2 Baník Sokolov
Stodůlky 8:1 FK Cheb
Stodůlky 2:2 FC Ivančice
Celkově lze kluky za výkony během turnaje pochválit. Odehráli jsme po fotbalové i výsledkové stránce vyrovnané zápasy proti Sokolovu a Ivančicím a fyzicky disponovaným Hrádkem a k tomu jasně přehráli Cheb. Opět se potvrdilo, že pokud chceme porážet kvalitní týmy, tak musí "chtít" hrát všichni hráči, jakmile někdo vypadne z role, tak se dostáváme zbytečně pod tlak a ostatní hráči na to doplácejí. Výlet do Sokolova byl pro všechny určitě přínosný.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - U10

SK Střešovice - U10 (26:10)

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: U10 odehrálo své utkání na hřišti Sportovního Klubu Střešovice. Ze začátku utkání se nám dařilo prosazovat pomocí přenášení hry za obranu. Dostali jsme se tím do vedení. To ale začali kopírovat po zbytek zápasu domácí, na co jsme nedokázali reagovat. Výsledek zápasu tak dostali domácí na svoji stranu.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - U9

VOLNÝ LOS                                                                                                                                                                          

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: XXX

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - U8

VOLNÝ LOS

HODNOCENÍ TRENÉRŮ: XXX

Víkendové výsledky a hodnocení
POSLEDNÍ ZÁPAS
Muži A
1
:
1
FC ZLIČÍN
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY