Vyhlášení turnaje o "Stodůlecký mikulášský tuplák"

V sobotu 10. prosince 2022 se na stodůlecké umělce odehrál 16. ročník Mikulášského turnaje o "Stodůlecký mikulášský tuplák".

Turnaje se zúčastnilo deset mužstev složených z hráčů a trenérů působících v místním Sokole. Kvalita turnaje předčila očekávání.
Hráči vypili veškeré zásoby nealkoholických nápojů. V místní klubovně to vřelo, česnečka a gulášek přišly vhod.
Potěšil zájem mladých nadějí našeho fotbalu, když  se tým Mladé pušky probojovali až do finále, kde však podlehly těsně 2:1 zkušenějšímu týmu Vyndaný. K úžasu mnohé diváky přiváděly kouzla starších trenérů a zkušených kouzelníků z céčka.
Bylo potěšující s jakým zájmem přistoupili k turnaji junioři. Bylo opravdu na co se dívat.
Při mnohých akcích zaplesalo srdce fotbalových diváků. Jestliže bude stodůlecký fotbal i nadále pracovat s mláděží
jako dosud, můžeme se v blízkém budoucnu těšit na zajímavé soupeře a fotbal na který bude radost se dívat.
Turnaj vyhrálo mužstvo Vyndaný, kteří ve finály porazili Mladé pušky 2:1 (branky: Segi ml., Lacina - Hřebejk),
na třetím místě skončili Růžovi kluci, kteří v boji o třetí místo porazili Kouzelníky z céčka 4:0.
Rarita turnaje byla, že Trenérská mašina, která za celý turnaj zaznamenala pouze jednu prohru skončila na devátém místě.
Remízy jsou svinstvo. Všech deset mužstev se zasloužilo o perfektní den plný fotbalu, tedy o to, proč turnaj pořádáme. DÍKY!!
Dovolte, abych poděkoval všem, kdo se na chodu celého turnaje podíleli. Organizační složka, hráči a obsluhující personál.

Vyhlášení turnaje o "Stodůlecký mikulášský tuplák"
TJ Sokol Písnice