Přátelské utkání

Přátelské utkání

Muži A 6 : 3 TJ Čechie Nový Jáchymov

V sobotu 8. února jsme sehráli přípravný zápas proti Novému Jáchymovu.

Na zápas přišlo 17 hráčů, kteří se postupně zapojili do zápasu. Úvod byl z naší strany velmi povedený a po půl hodině jsme vedli 5:1. Pak přišla střídání, hra již nebyla tak pohledná a účinná jako na začátku zápasu, kdy to byla mnohdy radost pohledět na rychlé a jednoduché akce, které jsou mnohem účinější, než komplikované vození míče. Přišly i hloupé chyby, které soupeř ne vždy potrestal. I naši hráči měli mnoho příležitostí navýšit skóre, ale také u nás se to minulo účinkem. Důležité je, že se nikdo nezranil, hráči si zahráli fotbal a užili si drobet radosti.

Sestava:

Třesohlavý - Jovič, Petko, Roubal, Chlad, Voráček - Merta, Lacina, Kratochvíl, Světlík, Pedro, Vasyl, Zyta, Čermák, Trifunovič - Škarka, Růžička

Příští zápas sehrajeme ve středu 19. února od 18,00 na hřišti ČAFC s domácím áčkem.

Místo konání Klausova
Začátek 8. 2. 2020 14:00