Přátelské utkání

Sraz 8. 2. 2020 13:00
Povrch Umělá tráva
Poločasové skóre 5:1
Přidat do kalendáře Stáhnout .ics »

V sobotu 8. února jsme sehráli přípravný zápas proti Novému Jáchymovu.

Na zápas přišlo 17 hráčů, kteří se postupně zapojili do zápasu. Úvod byl z naší strany velmi povedený a po půl hodině jsme vedli 5:1. Pak přišla střídání, hra již nebyla tak pohledná a účinná jako na začátku zápasu, kdy to byla mnohdy radost pohledět na rychlé a jednoduché akce, které jsou mnohem účinější, než komplikované vození míče. Přišly i hloupé chyby, které soupeř ne vždy potrestal. I naši hráči měli mnoho příležitostí navýšit skóre, ale také u nás se to minulo účinkem. Důležité je, že se nikdo nezranil, hráči si zahráli fotbal a užili si drobet radosti.

Sestava:

Třesohlavý - Jovič, Petko, Roubal, Chlad, Voráček - Merta, Lacina, Kratochvíl, Světlík, Pedro, Vasyl, Zyta, Čermák, Trifunovič - Škarka, Růžička

Příští zápas sehrajeme ve středu 19. února od 18,00 na hřišti ČAFC s domácím áčkem.

Poslední zápasy
Příští zápasy