Mistrovské utkání

« ZPĚT

Muži A 1 : 1 Sportovní klub Zbraslav

První mistrovské utkání jsme sehráli ma umělce Motorletu. Jako hosté přijeli hráči ze Zbraslvi. Do zápasu jsme šli plni očekávání, jelikož docházka v zimní přípravě byla velmi vysoká - tak jako zatím nikdy. Věděli jsme, že nás nečeká lehký zápas, ale pro vítězství jsme byli odhodlání udělat vše.

Vývoj zápasu, který se odehrával hlavně mezi vápny, kde my chtěli hrát kombinačně, ale bohužel pouze chtěli a hosté se chtěli prosadit centrovanými balóny, které nebyly nijak přesné. Tak se odehrál celý první poločas, takže jsme se branky nedočkali.

O poločase jsme si řekli o chybách a hlavně bylo potřeba kluky povzbudit a nalít optimismus do druhého poločasu.

Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako poločas první. Nepřesnost stíhala nepřesnost a my jsme si nebyli schopni si dát tři přihrávky        za sebou, natož ohrozit branku soupeře. Hrůza. Deset minut před koncem jsme propadli při bránění standartky a Zbraslav vedla 1:0. Nutno si přiznat, hráli jsme strašně, ale je potřeba si přiznat, že kluci zápas nezabalili a maximálním úsilím se snažili se skórem něco udělat. Zoufalství    na našich vystřídala nesměrná radost, když v 92. minutě Maty posadil míč z trestného kopu na hlavu Alexe a ten pomocí tyče dopravil míč do sítě a my odvrátili prohru.

Další pozitivem bylo, že zápas skončil a my máme alespoň bod.

Fotbal kluci umí, ale to co jsme předvedli, nemělo s fotbalem mnoho společného.

Sestava:

Machej David - Jovič Alex, Petko Dominik, Roubal Jan, Chlad Jan - Zyta Tomáš (72. minuta Alshinbaev Timur), Lacina Martin, Ortman Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Světlík David (60. minuta Vaš Martin) - Klouda Michal

Náhradníci: Karaslai Vasyl, Merta Vilém

Branka:

92. minuta  Jovič Alex    as. Ortman Matyáš