Muži B 1 : 6 TJ Sokol Lipence, z.s.

Po dlouhé zápasové pauze způsobené opatřeními proti šíření koronaviru jsme se plni očekávání postavili našemu prvnímu soupeři v nové sezóně – Lipencům. Chtěli jsme navázat na velmi dobrý výkon ze zatím posledního soutěžního utkání proti Střešovicím, což se nám bohužel dařilo pouze prvních deset minut zápasu. V úvodu se Stodůleckým podařilo dvakrát nebezpečně vniknout do pokutového území a zahrozit z rohových kopů. Bohužel, ve 12. minutě hostující záložník zachytil míč při naší kombinaci na polovině soupeře a po pohotové narážečce vyslal útočníka soupeře do úniku, který zkušeně proměnil. V zápětí poté vsítil Kerbach druhý gól a Lipence začaly kontrolovat zápas. Když se ještě ve 39. minutě Hašek prosadil z přímého kopu a Vladyka ve 43. minutě uzavřel skóre poločasu gólem do šatny, vypadalo to s domácím týmem špatně. Záhy po přestávce navíc přišel další gólový úspěch hostů po přímočarém úniku ze strany. Domácím se podařilo poté hru uklidnit a v 71. minutě alespoň zaznamenat čestný úspěch v podobě gólu Filipa Čermáka, který se prosadil umístěnou střelou zblízka po sérii rohových kopů. Bohužel, Lipence zareagovali rychlým protiútokem po straně a zvýšily skóre na konečných 6:1. Konečný výsledek je vzhledem k předvedenému výkonu spravedlivý a je potřeba se z chyb poučit a zabojovat o body v dalším zápase.

Sestava: Machej-Merta,Jovič,Mlch(68.Hain),Fassinger-Thon(46.Vaš),Barták(46.Čermák),Nešpor,Jindra-Škrášek-Karaslai(52.Derda)

Branky:Čermák