Mistrovské utkání

Mistrovské utkání

TJ Sokol Cholupice 10 : 0 Muži B

Po domácím výprasku od Lipeneců  čekal v dalším kole rezervu Stodůlek další těžký soupeř. Na půdu horkého aspiranta na postup Cholupic přijelo Béčko v silně lepené sestavě. Navíc se hned v 6. minutě zranila opora týmu Kuba Nešpor. Kádr Cholupic tvoří řada hráčů, kteří ještě v době nedávno minulé patřili mezi opory kvalitních přeborových týmů a není veřejným tajemstvím, že jsou za to i placeni.

Rozdíl v kvalitě obou týmů byl tak od první minuty značný. Cholupice byly důraznější a rychlejší v soubojích, lépe kombinovaly a nedaly hostujícím hráčům ani metr prostoru. Mužstvo Stodůlek hrálo zataženo hluboko na své obranné polovině a čekalo na rychlé brejky. Žádná útočná akce v první půli však nebyla dotažena alespoň ke střele či k rohu, Béčko působilo bezzubě a hrálo se jen na jednu bránu. Výborný výkon předváděla enkláva z céčka, kdy v bráně zářil Karel Třesohlavý a obranu držela stoperská dvojice Šimek, Najman.

Domácí Cholupice se prosadily v rychlém sledu v 9. a 11. minutě. Nejprve po závaru dorážel do prázdné brány Chaloupka, pak po akci po stodůlecké pravé straně a následné nahrávce pod sebe uklízel do prázdné branky Janoušek. Brzké vedení 2:0 domácí uklidnilo a jejich tempo zvolnilo. Nicméně i tak musel Karel v bráně předvést nejeden kvalitní zákrok. Do poločasu se již výsledek nezměnil a Stodůlky tak držely vzhledem k obrazu hry milosrdný výsledek.

Do druhé půle nastoupili hráči Cholupic výrazně hladovější, na hráčích Stodůlek se začínalo projevovat úmorné vedro a únava z běhání bez míče a do branky Stodůlek začal padat jeden gól za druhým. Výpis všech akcí nemá smysl, většinou se jednalo o pěknou kombinaci na jeden dotek po pravé straně, kdy pak přišel centr na neobsazeného hráče. Případně průniková nahrávka mezi stopery, kdy postupoval domácí hráč sám na brankáře hostí.

1. minuta nahrávka mezi stopery, Janoušek šel sám na brankáře - 3:0.
  2. minuta Janoušek zkompletoval hattrick – 4:0.

V 55. minutě Stodůlky poprvé vystřelily na branku, když se k míči dostal bojující Laštovka, slabou střelou však výrazně neohrozil brankáře domácích.

1. minuta pěkná střela ze střední vzdálenosti zapadla přesně k tyči bezmocného gólmana Třesohlavého – 5:0.
  2. minuta Cvrček sám před Karlem zpracoval složitý míč a těsně jej špičkou tečoval mimo jeho dosah - 6:0.

Druhou střelu mezi tyče do statistik Stodůlek si připsal Čermák, ani jeho střela brankáře domácích moc neprověřila.

Mezi 64. -79. minutou se třikrát zapsal mezi střelce France – 7:0, 8:0, 9:0.

Nepopulární „desítku“ pak nadělil Stodůlkám v 84. minutě Hrazdíra – 10:0.

Nejblíže brance měl tým Stodůlek v 85. minutě, když jedovatou střelu Bartáka bravurně zlikvidoval brankář Hanslík.

Výsledek mohl být mnohem horší, ale Třesohlavý v bráně Stodůlek minimálně dalším 5 gólům zabránil a ještě v 76. minutě chytil Francemu penaltu.

Tímto děkujeme hráčům Céčka, jejichž výkon patřil v bídě zápasu k tomu lepšímu.

Sestava: Třesohlavý-Thon,Najman,Šimek,Matoušek-Barták-Týbl,Nešpor(9.Laštovka,56.Henyš)Škrášek,Čermák-Derda

Tým Muži B
Místo konání Cholupice