FC Přední Kopanina 2 : 1 Muži A

Na zápas s Přední Kopaninou jsme odjížděli v jedenácti lidech. Zranění, prázdniny, soustředění mládežnických mužstev a souběžný zápas B mužstva se podepsal na šířce kádru.

Děkujeme za výpomoc Jirkovi Poradovi, který doplnil mužstvo na potřebných jedenáct hráčů.

Po minulém, ostudném zápase, který jsme doma prohráli se Zlíchovem 5 : 0, jsme chtěli udělat jediné: bojovat a nechat na hřišti všechno

co v nás je. Hlavně neodjíždět s ostudou.

Zápas začal opatrně na obou stranách, ale postupně otěže hry přebírali domácí hráči. V 9. minutě jsme prohráli dva souboje na levé straně, následoval centr a nikým nehlídaný domácí hráč poslal Přední Kopaninu do vedení. I nadále měli domácí převahu, výsledkem bylo nastřelené břevno, ovšem naším hráčem, který odvracel míč po zmatku. Toto jakoby domácí hráče uspokojilo a my hru vyrovnali a rychlými protiútoky hrozili domácím. Jeden rychlý protiútok zakončil ukázkově Timi, kterého vyslal do brejku Maty. Vyrovnáno 1:1.I nadále byla hra vyrovnaná, my měli několik příležitostí převzít vedení, ale koncovka nebyla přesná.

O přestávce bylo nutno si odpočinout a nabrat síly na druhý poločas, jelikož střídat jsme nemohli.

Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. Přední Kopanina se snažila rozhodnout, ale šanci si nevypracovali, díky výborné defenzivní práci všech našich hráčů. My se snažili rozhodnout z rychlých protiútoků, ale buďto již chyběly síly nebo jsme mířili těsně vedle. Když se již blížil konec zápasu šli jsme v brejku na domácího gólman, brejk jsme neproměnili a protiútok zachránili odkopem na rohový kop, po kterém domácí hráč dvě minuty před koncem vymetl šibenici.

Vezeme prohru, ale ne ostudu. Všichni hráči bojovali a rvali se o vítězství po poslední minuty. Bohužel, nebylo nám souzeno. Jedině takový výkon a takové nasazení nás může dostat ven ze sraček.

Kluci, dneska děkujem.

Sestava: Machej David - Zyta Tomáš, Jovič Alex, Roubal Jan, Petko Dominik, Karaslai Vasyl, Alshinbaev Timur, Lacina Martin, Ortmann Matyáš, Světlík David - Porada Jiří