Mistrovské utkání

« ZPĚT

Sportovní klub Zbraslav 2 : 1 Muži A

Další mistrovské utkání jsme sehráli na trávě ve Zbraslavi. Domácí tým měl plný počet a my žádný.

Konečně jsme mohli přivítat v sestavě Petra Musila, ale naopak jsme postrádali Honzu Roubala, který sledoval porod svého prvního syna. Roubiči, blahopřejeme a přejeme hodně zdraví a štěstí Vám všem.

Zpět k zápasu. Ve druhé minutě Timi skvěle uvolnil Davida, ale ten tváří tvář s domácím gólmanem prohrál. Domácí mužstvo se opíralo o hráče Sedláčka a hrozilo střelami zpoza vápna. My se naopak snažili o rychlé protiútoky. Na dlouhý pas Alexe si mezi domácí stopery naběhl David, skvělé zpracování, naznačení střely a po padnutí domácího brankáře ho lehce přehodil a my šli do vedení 1:0. Nadále byla hra vyrovnaná, ale skóre se do konce poločasu již nezměnilo.

O poločase bylo potřeba nabrat síly do dalších minut zápasu a říci si chyby, kterých jsme se dopustili.

Ve druhém poločase začal domácí tým náporem a my jsme se k ničemu skoro nedostali. Až přišel roh domácích, my prohráli souboj na malém vápně a domácí vyrovnali. 1:1. My jsme provedli tři střídání, ve snaze oživit naši hru a nebýt pod tlakem. Toto se částečně povedlo, hru jsme vyrovnali, ale standartní situace, které jsme si vybojovali jsme zahráli velmi nepřesně. Tři minuty před koncem jsme faulovali u rohového praporku a co se nestalo! Opět prohraný souboj na malém vápně a domácí šli před koncem do vedení, které již udrželo.

Naši hráči podali výkon za který se stydět nemusíme, ale prohrávat souboje ve vápně po standartních situacích se velice špatné. Ze čtyř posledních branek, jsme tři obdrželi po standartkách.

Sestava:

Machej David - Merta Vilém, Jovič Alex (79. minuta Trifunovič Alex), Musil Petr, Petko Dominik, Zyta Tomáš, Alshinbaev Timur, Karaslai Vasyl (77. minuta Klouda Michal), Ortmann Maty, Světlík David (70. minuta Kratochvíl Lukáš), Lacina Martin