Mistrovské utkání

« ZPĚT

Mistrovské utkání

Muži A 0 : 4 Tělovýchovná jednota A. F. K. S L I V E N E C

V dalším mistrovském utkání jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo ze Slivence. Celek Slivence byl vždy velmi nepříjemný soupeř, letos obzvláště po výrazném posílení.

Od prvních minut byl k vidění rychlý a pohledný fotbal, kde akce se střídaly z jedné strany na druhou. Ani jednou mužstvo si nevytvořilo soustavný tlak. My jsme zahrozili po rohovém kopu, ale Petr Musil trefil hlavou pouze tyč. Poté si do centru naskočil David Světlík, ale jeho hlavička skončila nad břevnem soupeřovy branky. Nedáš dostaneš. Faul před naším vápnem, trestný kop hosté ze Slivence proměnili a šli do vedení 1:0. Neuplynuly ani tři minuty a Peter Grajciar po uvolnění před vápnem zakončil svoji střelu k tyči a rázem to bylo 2:0.

O přestávce jsme si řekli co zkusíme jinak a v usilí budeme pokračovat.

I druhý poločas se odvíjel v duchu prvního poločasu, hra se přelínala od branky k brance. My jsme si již žádnou vyloženou šanci nevypracovali  a soupeř trestal opět před konce zápasu. My jsme hru více otevřeli ve snaze zvrátit vývoj a soupeř toho využil ke vstřelení třetí a čtvrté branky.

Prohra vysoká 4:0, ale rozhodně se na fotbal nechalo koukat. Výkon úplně jinačí než proti Zlíchovu, ale skóre stejně deprimující.

Sestava:

Machej David - Jovič Alex, Roubal Jan, Musil Petr, Klouda Michal, Zyta Tomáš (73. minuta Trifunovič Luka), Alshinbaev Timur, Kratochvíl Lukáš, Ortmann Matyáš, Světlík David (46. minuta Merta Vilém), Nešpor Marek

Náhradníci:

Karaslai Vasyl, Suchánek Kryštof

Žlutá karta:

Jovič Alex

 


Tým Muži A
Místo konání Stodůlky UMT, Kovářova 545, 155 00 Praha 13
Začátek 30. 8. 2020 17:00
Konec 30. 8. 2020 18:45
Sraz 30. 8. 2020 16:00
Povrch Přírodní tráva
Poločasové skóre 0:2

« ZPĚT
POSLEDNÍ ZÁPAS
Muži A
0
:
3
FK Loko Vltavín B
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY