Mistrovské utkání

« ZPĚT

Muži B 2 : 2 Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s.

Po otřesném začátku soutěže, kdy jsme lepily sestavu jak to jen šlo a  po dvou kolech měli 0 bodů a neuvěřitelné skóre 1:16, jsme minule ve 3. kole překvapivě zabrali a ze Střešovic přivezli výhru 3:2. Proto jsme byli všichni konečně natěšení, jestli doma ve 4.kole výhru potvrdíme nebo spadneme zpátky do žumpy. Sestava byla konečně téměř kompletní.Nakonec se nekonalo ani jedno, zápas skončil remízou 2:2, což podle vývoje utkání je úspěch pro hosty. I když hosté po zápase spílali, že je rozhodčí poškodil, z pohledu nezávislého diváka si nemůžou na nic stěžovat. Běžela 14. minuta, když hostující obránce nesmyslně podrazil Čermáka ve vápně a kopala se penalta. Tentokrát se Jirka Růžička mezi tyče netrefil, branku přestřelil a skóre se neměnilo. To v 19. minutě už jsme vedli. Franta Barták napřáhl z dobrých 30ti metrů a střelou k tyči dostal naše borce do vedení - 1:0. Ve 26. minutě hostující obránce opět hloupě a opět ve vápně sfauloval našeho kapitána Petra Týbla a rozhodčí, který stál v blízkosti přestupku musel nařídit opět penaltu. Tentokrát si míč postavil střelec první branky Barták a zvýšil na - 2:0. V tu chvíli byli hosté bezradní jenže my místo toho abychom soupeře dorazili a šancí bylo několik, tak jsme svými chybami nabídli soupeři ještě do poločasu vyrovnání na 2:2. Ve druhé půli i přes mírnou územní převahu se nám nepodařilo vstřelit vítěznou branku a tak do Bohnic putuje ze Stodůlek zbytečně bod.

Sestava: Machej-Markanovič(46.Karaslai),Kotrč,Trifunovič,Fassinger-Týbl,Nešpor,Barták,Škrášek,Čermák-Růžička(69.Derda.85.Hartoš)

Branky:2x Barták