Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice 2 : 0 Muži B

Program dalšího kola nás zavedl do vzdálených Čakovic. Na zdejším velkém hřišti se od úvodního hvizdu hrál bojovný fotbal plný osobních a sprinterských soubojů. Obě mužstva měla chvílemi převahu a vytvořila si několik slibných gólových příležitostí. Domácí nastřelili tyč a břevno, ale kombinace ve středu hřiště se spíše dařila nám.. Stodůlecký tým zahrozil v podobě střel Hartoše a poté Haina. Největší šancí pak byla situace, kdy houževnatý Týbl vybojoval důsledným napadáním míč před velkým vápnem domácí Avie a předložil ho Čermákovi, jehož technickou střelu domácí brankář jen s problémy vytěsnil na roh. Bylo zřejmé, že toto vyrovnané utkání rozhodne první gól. Ten bohužel padl hned v úvodu druhého poločasu do naší branky, kdy míč po trestném kopu změnil směr odrazem od zdi a dostal se tak do protipohybu jinak výborně chytajícího Třesohlavého. Inkasovaný gól a potřeba tlačit se dopředu přinesly našemu týmu nervozitu na kopačky. Nepřesnosti v naší rozehrávce změnily styl hry a obě mužstva se uchýlila k dlouhým míčům a individuálním akcím. Po jednom takovém úniku po straně, hráč domácích zpětnou přihrávkou na střed velkého vápna našel rozběhlého Maivalda, který se prosadil mezi našimi obránci - 2:0. Náš závěrečný nápor a slibné závary před bránou již kontaktní gól nepřinesly. Statečný výkon tak bohužel tentokrát na body nestačil.

Sestava:Třesohlavý-Hain,Švestka,Trifunovič,Mlch-Týbl,Barták(83.Suchánek),Nešpor,Škrášek,Čermák(72.Markanovič)-Hartoš(46.Thon)

Místo konání Jizerská 328/4, 19600 Praha 9 - Čakovice
Začátek 5. 9. 2020 10:30