Pohárové utkání

Pohárové utkání

Muži A 5 : 1 SK Ďáblice z.s.

Ve druhém kole poháru jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo SK Ďáblice. Ďáblice hrají stejně jako my I. A třídu, ale skupinu A.

Od počátku se hrál poměrně útočný zápas a my jsme šli hned v 8. minutě do vedení zásluhou Michala. Poté byli hráči Ďáblic aktivnější a snažili se vyrovnat. To se jim podařilo ve 30. minutě zaslouženě podařilo. O vyrovnání se postaral Fyman. Netrvalo dlouho a po rohovém kopu a závaru ve vápně hostů nás přivedl do vedení opět Michal. Vedení 2:1 jsme do poločasu udrželi.

Do druhého poločasu hosté poslali pět čerstvých hráčů, ve snaze otočit skóre a odvézt si postup. Byli jsme to my do navýšil skóre. Přesně řečeno Lukáš si naběhl na dlouhý pas, souboj s obráncem hostí ustál, první střelu mu brankář hostí vyrazil, ale dorážka již skončila v síti a my vedli o dvě branky. 3:1. Soupeř se i nadále snažil o zkorigování stavu zápasu, ale my jsme vycházeli ze zabezpečené osoby a snažili se o rychlé protiútoky. Poslední dvě branky padly až v posledních pěti minutách. Nejprve Vilda a poté Vory určili konečné skóre. Vítězství 5:1 a postup do třetího kola poháru.

Takže zpátky na zem a vydržet v úsilí o nápravu pokaženého dojmu z prvních zápasů.

Tým Muži A
Místo konání Kovářova 545, 155 00 Praha 13 - Stodůlky