1999 Praha 3 : 0 Muži A

Mistrovské utkání jsme sehráli na trávě Motorletu s 1999 Praha. Cíl byl jediný tři body odvézt do Stodůlek.

Začátek zápasu byl smolný, když po patnácti minutách musel odstoupit ze zápasu Luka a nahradil ho David. Výkon našeho mužstva nebyl dobrý, obsazování skoro neexistovalo, přesných přihrávek bylo poskrovnu, zanícení a bojovnost minimální. Našeho mdlého výkonu domácí využili a ve 38. minutě šli do vedení. My jsme měli jedinou šanci, a to v poslední minutě prvního poločasu, ale hlavička Michala po rohovém kopu skončila v náručí domácího brankáře.

O poločase jsme naše hráče nabádali, aby na první poločas zapomněli, aby se vrátili k bojovnému nasazení, které nás zdobilo minulé zápasy. Soupeř je hratelný a zápas otočíme.

Bohužel, ve výkonu z prvního poločasu jsme pokračovali i v poločase druhém. My jsme měli jedinou šanci za celý druhý poločas, ale odražený míč po rohovém kopu a střela Honzy skončila těsně vedle. Toť bylo vše, z toho dobrého co jsme vyprodukovali. Těch chyb a nepřesností bylo mnoho a domácí toho dokonale využili a po zásluze vyhráli 3:0.

Náš výkon byl hodně smutný. Je stále co napravovat.

Sestava:

Macej David - Trifunovič Luka (17. minuta Světlík David), Jovič Alex, Klouda Michal, Roubal Jan, Merta Vilém, Alshinbaev Timur, Lacina Martin, Ortmann Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Nešpor Marek