Mistrovské utkání

« ZPĚT

ABC Braník fotbal, z. s. 1 : 1 Muži A

V dalším mistrovském utkání jsme zajížděli do Braníka, proti domácímu ABC. ABC Braník vedoucí mužstvo skupiny a hlavní kandidát na postup do přeboru. V tomto zápase jsme chtěli vycházet ze zajištěné obrany a rychlými protiútoky se snažit pronikat do obrany domácích.

Úvodních 10 až 15 minut patřilo domácím, kteří se snažili jít do vedení a získat tři body. Po čtvrt hodině se hra vyrovnala a byli jsme to my, kdo si začal vytvářet šance. Nejprve Timi postupoval sám na domácího gólmana, ale jeho střela skončila těsně vedle. Chvíli poté Maty vyslal do brejku Tomáše, který si poradil s domácím stoperem a střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci. Vedeme 1:0. Bohužel, ne dlouho. Po faulu našeho hráče jsme spali, domácí rychle rozehráli na úplně volného útočníka a bylo to rázem 1:1. Poté běžel z pravé strany na domácí branku Lukáš, ale jeho střela lízla pouze lehce tyč. Do poločasu se již nic nestalo a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Poločas: oddych, občerstvení a pokyny co lépe dělat ve druhém poločase.

Druhý poločas přinesl hru od jedné branky ke druhé. Naše obranná fáze pracovala velice dobře a my se tentokrát vyvarovali chyb z minulých zápasů. Domácí tým si šance díky naší kvalitní hře nevypracoval a nám již mnohdy chyběly síly na dotažení rychlých protiútoků do konce. Největší šance druhého poločasu přišla až v nastaveném čase. Vypracovali jsme si ji my, ale Frantovi střelu z malého vápna domácí hráč vyrazil na roh. Po rozehrání rohového kopu rozhodčí ukončil zápas.

Před zápasem jsme si říkali každý bod by byl zlatý, ale po průběhu zápasu musíme říct, škoda, že bod je pouze jeden. Všichni hráči si tentokrát zaslouží plné uznání a poděkování. Takhle se bojuje o body!

Sestava:

Machej David - Merta Vilém, Klouda Michal, Roubal Jan, Nešpor Marek, Thon Jáchym (79. minuta Růžička Jiří) - Zyta Tomáš (71. minuta Škrášek Filip), Kratochvíl Lukáš, Ortmann Matyáš, Voráček Lukáš (86. minuta Barták František - Alshinbaev Timur

Branky:

36. minuta Zyta Tomáš    as. Ortmann Matyáš