TJ Slovan Bohnice - Stodůlky 7+1

Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. 3 : 6 Starší přípravka U11

Mistrovské utkání Bohnice vs Stodůlky 7+1 v Bohnicích (Bukolská 570/2) v neděli 8.9 sraz do 11:45 nominace: Petr Benda, Lukáš Caithaml, Filip Hás, Jakub Chrž, Tomáš Kocourek, David Krejčík, Horia Marin, Anna Oudránová, Saša Sidorov, Dan Slavinský, Evžen Spirin

Naši borci nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání ve formátu 7+1, ale nervozita na nich nebyla vůbec znát. Naopak bylo z nich cítit, jak se na zápas těší. Od začátku hráli všichni s příkladným nasazením, správně pracovali s velikostí hřiště a otáčeli rozehrávku do volné prostoru. Obrana pracovala dobře, stávalo se velmi málo, že bychom nechávali volného hráče za naší obranou. Bohužel, když se tak stalo, byla z toho velmi často dobrá příležitost pro soupeře. Organizace obrany byla lepší než v přípravných zápasech. Někteří hráči byli na hřišti slyšet.

Hra dopředu byla plná přihrávek a kliček. Rezervy máme v odhadu, kdy si mohu dovolit kličku s jistotou,že neztratím balón. Často se některým hráčům stávalo, že volili nevhodné řešení situace (například kličkování proti 3 soupeřům), místo vhodnější přihrávky na volnějšího spoluhráče.

Ke konci již někteří hráči přestávali běhat, nicméně soupeř naštěstí druhou půli neběhal skoro vůbec.

Se zápasem jsem spokojený a mýslím, že kluci také. Musíme zapracovat na kondici, na lepším vyhodnocování herních situací, rychlejším přepínaní do obranné činnosti.

Tým Starší přípravka U11
Místo konání Na Pískovně 834/2, 18100 Praha 8 - Bohnice