Muži B 3 : 0 SK NUSLE z.s.

Poslední říjnovou sobotu nás čekal závěrečný zápas podzimní části soutěže. Jednalo se již o 12. kolo a naše soutěž se tudíž přehoupla do své druhé poloviny. Proto nás čekal již podruhé v sezóně soupeř z Nuslí. Před začátkem zápasu se naše béčko nacházelo na dělené pozici právě s Nuslemi, jelikož jsme shodně jako oni v dosavadním průběhu soutěže získali 25 bodů.

Vzhledem k naší šňůře vítězství v týmu již delší dobu panuje dobrá atmosféra, nicméně pro další průběh soutěže se mohlo jednat o důležitý zápas, a proto jsme k zápasu přistoupili zodpovědně. Hned od začátku jsme diktovali tempo a naši aktivitu přetavil v branku ve 20. minutě Vasyl, který krásnou střelou z přibližně 25 metrů překonal gólmana soupeře. 1:0

Dále jsme pokračovali v aktivní hře a soupeře jsme dobrou obrannou hrou nepouštěli do slibných pozic. Převahu jsme získávali hlavně kombinační hrou a do konce 1. poločasu jsme si stihli vytvořit ještě jednu brankovou příležitost. Po akci na levé straně hřiště se Růža probojoval do výborné pozice, bohužel mu ale při zakončení balon nečekaně poskočil a brankář soupeře tak zůstal bez práce. Do šaten jsme tedy šli s jednobrankovým náskokem.

Ze začátku druhého poločasu se hráči z Nuslí chvíli pokoušeli o aktivnější hru, ovšem vytěžili z této snahy pouze jedno zakončení ze slibnější pozice. Zakončujícího hráče soupeře jsme ale ihned dostali ve vápně pod tlak a jeho prudká střela skončila daleko od naší branky. Následně jsme opět převzali otěže zápasu do vlastních rukou a hra probíhala především na polovině soupeře. V 62. minutě se nám podařilo tuto snahu přetavit v navýšení náskoku. V úniku se tentokrát Růžovi podařilo zakončit přesně. 2:0. O několik minut později pak obrana hostů vyrobila pod tlakem napadání našich ofenzivních hráčů chybu, která vyústila ve vlastní branku a uzavřela skóre zápasu na 3:0.

Toto vítězství nám zajistilo přezimování na druhém místě tabulky.

Sestava:Šalanda - Varga(58.Bašista),Mlch,Jovič,Hain - Jelínek - Karaslai(77.Mervart),Škrášek,Thon,Fassinger - Růžička(68.Vlček)

Připraven: Hábl L.

Branky:Karaslai,Růžička,