ABC Braník fotbal, z. s. 5 : 2 Muži A

Na další mistrovské utkání jsme jeli na ABC Braník. Do sestavy se vrátil Timi, Fanda a Filip, ale i tak ještě chybělo deset hráčů. Pozitivní je, že marodi ubývají.

Jak bývá našim dobrým zvykem pustili jsme domácí tým již ve čtvrté minutě do vedení. Zbytečně. A aby toho nebylo málo po čtvrt hodině vedli domácí již 2:0. Další zbytečná chyba, která byla okamžitě potrestána. Poté se hra vyrovnala, ale hráči Braníku byli lepší a vypracovali si nějakou šanci. My jsme pro jistotu ani nevystřelili.

O poločase se uskutečnili přestavění sestavy, občerstvení a hurá na druhý poločas.

Od začátku druhého poločasu jsme byli aktivnější, než v poločase prvním a dočkali jsme se snížení. Po akci Timiho uklidil Růža míč k tyči a my doufali v zázrak. Chvíli po vyrovnání přišlo vyloučení našeho brankáře. i v deseti jsme se snažili být aktivní, ale dva rychlé protiútoky nás poslaly zpátky na zem. 4:1. Deset minut před koncem jsme snížili Michalem po trestném kopu Alexe na 4:2. Poslední slovo měli domácí a stanovili konečný stav na 5:2.

Celkově můžeme říci, že první poločas nic, ve druhém mírné zlepšení, ale to na body nestačí.

Branky:

58. minuta Růžička Jiří  as. Alshinbaev Timur

81. minuta Klouda Michal  as. Jovič Alex

Sestava:

Machej David - Merta Vilém (46. minuta Bašista Kamil), Jovič Alex, Mlch Petr (58. minuta Trifunovič Luka), Nešpor Marek, Škrášek Filip, Alshinbaev Timur, Ortmann Matyáš, Barták František (64. minuta Hábl Lukáš), Světlík David, Růžička Jiří (80. minuta Klouda Michal)