SK Uhelné sklady Praha - TJ Sokol Stodůlky 7+1

SK Uhelné sklady Praha 4 : 5 Starší přípravka U11

MU Uhelné sklady vs Stodůlky (7+1), neděle 22. 9. od 16:00, hřiště Košíře (ul. Fabiánova 1134/2B), sraz nejpozději v 15:15 na místě, nominace: Lukáš Caithaml, Filip Hás, Jakub Chrž, Tomáš Kocourek, Horia Marin, Anna Oudránová, Saša Sidorov, Dominik Trojan, Evžen Spirin, Jan Šplíchal, Matěj Caithaml, Demian Mehinbašič

Soupeř pro nás připravil největší hřiště na kterém jsme kdy hráli. Hrálo se na velké fotbalové hřiště, branky na velkém vápně. Na začátku nás převyšoval fyzicky a rychlostně a výsledkem bylo jeho vedení 2:0. Pak jsme získali iniciativu a začali hrát lépe. Naše hra plná kliček a přihrávek na něj platila a do konce poločasu se nám podařilo srovnat na 2:2. Několikrát nás podržel brankář Honza, ale bohužel o poločase musel střídat, protože si natáhnul harmstring. Honzo díky za pomoc a brzo se uzdrav.

Druhou půli šel chytat Enžen a vedl si také velmi dobře. Naše hra ve druhé půli byla ještě lepší. Postupně se nám povedlo ovládnout střed hřiště a dovolit soupeři hrozit pouze z nákopů a rychlých brejků. V utocích naší hře pořád chybí pořádná střelba, vozíme míč až do kuchyně a na každý gól potřebujeme spoustu šancí. Měli jsme dokonce penaltu, kterou Saša kopnul gólmanovi do náruče. Soupeř nás za naší neefektivní koncovku potrestal a z brejku jsme dostali 2 góly a prohrávali 4:3.

Tím soupeř píchnul do vosího hnízda a naši borci dali do zbytku zápasu všechno. Z našeho týmu byla znát velká touha po vítezství a trochu i se štestím, se nám podařilo zápas otočit a již neinkasovat ze soupeřových protiútoků.

Pochvala: Otáčení hry, rozehrávka v druhé půli a hlavně pohyb. Vyhráli jsme, protože jsme měli lepší fyzikou kondici a vůli po víteztví než soupeř.

Musíme zlepšit:

• Máme problémy s hrou a pohybem našeho útočníka. Chyběly nám náběhy za obranu s křiknutím si a ukázáním, kam chci balón. Stávalo se, že útočník zabloudil na pravou zálohu, nebo do offside. Musíme na tuto pozici najít správného hráče.
  • Finální přihrávka v blízkosti branky a střelba jsou naše velké slabiny.
  • Občas zbytečně ztrácíme balón po kličkách do přesily hráčů.
  • Brzdí nás technické problémy s ovládáním míče. Na tom musí pracovat každý sám a pomůže jenom kopat, kopat, kopat.