Sportovní klub Zbraslav - TJ Sokol Stodůlky 7+1

Sportovní klub Zbraslav 6 : 0 Starší přípravka U11

MU Zbraslav B vs Stodůlky (7+1), sobota 28. 9. od 14:00, hřiště Zbraslav (ul. Pod Havlínem 1302), sraz nejpozději v 13:15 na místě, nominace: Filip Hartmann, Filip Hás, Jakub Chrž, Tomáš Kocourek, David Krejčík, Horia Marin, Saša Sidorov, Dominik Trojan, Evžen Spirin, Adam Posl, Goran Mesanovic

Do zápasu jsme vstoupili s trošku přehnaným respektem k soupeři. Nedařilo se nám soupeře přehrávat kombinací a držet míč, jak jsme zvyklí. Soupeř nám to totiž nedovolil, hrál s velice silným týmem s hráči, kteří hrají 1. třídu mladších žáků. Dobrým obsazováním našich hráčů při rozehrávce, nám velmi stížil, jakoukoli kombinaci.

V první půli nás několikrát podržel excelentními zákroky v bráně Adam Posl. Postupně jsme začali hrát odvážněji, vyrovnávali se s těsným bráněním soupeře a začali si vytvářet i občasné šance. Líbil se mi pohyb útočníků a jejich zabíhání za obranu. Dařilo se nám kličkovat mezi protihráči a nacházet rozběhnuté spoluhráče. Bohužel nepodařilo se nám žádnou šanci dotáhnout do gólového konce.

Kluci se nevzdávali, ani když skóre narůstalo ve prospěch soupeře. Odevzdali na hřišti velmi dobrý výkon. Přestože jsme zápas prohráli, trenéři byli s výkonem spokojeni. Jedno velké plus z tohoto zápasu je jasné vítězství na počet úspěšných kliček. Naší kluci je uměli lépe než soupeř. Jen tak dál, čekají nás zápasy s takto silnými soupeři. Nikdy se nevzdávat a v každém okamžiku odevzdat maximum.

Tým Starší přípravka U11
Místo konání Pod Havlínem 1302, 15600 Praha 5 - Zbraslav