Muži B 1 : 1 AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.

Osmé kolo přineslo utkání mezi dvě týmy ze spodního patra tabulky a vítězství by pro každou stranu znamenalo velmi potřebný bodový příspěvek. Stodůlecký Sokol vlétl do zápasu naplno a od úvodu soupeře zatlačil. Při odvracení jedné z prvních akcí zápasu zahrál obránce Podolí rukou ve vlastním pokutovém území, načež byla nařízena penalta. Ve větrném počasí však míč neustále z penaltového puntíku utíkal, což rozhodilo koncentraci exekutora Týbla, který svůj pokus umístil mimo tyče a předznamenal tak nízkou produktivitu, se kterou se Stodůlky po celý zápas potýkaly. Po celý první poločas se útočilo převážně na branku hostů. Podolí se díky dobře fungující obraně k zásadnímu ohrožení branky Stodůlek nedostalo, zatímco domácí pálili jednu šanci za druhou.
Po pěkné přímočaré akci postupoval aktivně hrajícího Merta sám na brankáře, předložil míč před prázdnou branku Škráškovi, ten však z malého vápna nepochopitelně přestřelil.
Po přetaženém centru z pravé strany hlavičkoval na zadní tyči Hain míč pod sebe na Škráška, ten byl sám před hostujícím brankářem, míč byl však ve výšce trupu a útočník domácích, tak ani nezakončil.
Trifunovič se prodíral přes hostujícího hráče, který se s ním dostal do kontaktu, zákrok zaváněl penaltou, píšťalka rozhodčího však zůstala němá, nutno podotknout, že Luka souboj mohl ustát a šel by sám na bránu.
Řadu nadějných situací navíc zastavila nepřesná finální fáze. Poločas tak skončil 0:0, ačkoliv měl skončit minimálně 3:0.
Druhá půle se nesla ve stejném duchu jako ta první, herní převaha hráčů Stodůlek a neproměňování vyložených šancí.
Stodůlky se dočkaly zaslouženého vedení v 55. minutě, kdy Týbl s velkým odhodláním a zarputilostí napadal hostující obranu, využil chyby brankáře hostí, který ho trefil při odkopu a odražený míč pak sám zavěsil do prázdné branky a vykoupil se tak za neproměněnou penaltu - 1:0!
Bohužel z vedení jsme se neradovali dlouho, v 64. minutě prohrál klíčový souboj ve středu hřiště stoper Švestka, míč propadl na hráče hostí Doubka, ten si v souboji jeden na jednoho navedl míč na střelu, kterou umístil křížem k vzdálenější tyči. Brankář Machej stál trochu více u bližší tyče, než by bylo záhodno a míč tak skončil v síti – 1:1!
Po zbytek zápasu se domácí tým hnal za gólem, ale ani Trifunovičovi, Derdovi a Švestkovi se nepodařilo z tutových pozic skórovat a rozhodnout zápas. Konečná remíza je tak pro Stodůlky ztrátou, protože i kdyby hráči Stodůlek skórovali jen ze třetiny vyložených šancí, utkání by skončilo jejich výrazným vítězstvím.

Sestava:Machej-Merta,Švestka,Kotrč,Hain-Týbl,Nešpor,Barták,Jindra-Trifunovič(80.Hartoš),Škrášek(80.Derda)