Muži A 6 : 1 TJ Sokol Nebušice, z.s.

V nedělním mistrovském utkání jsme přivítali na domácí trávě mužstvo Nebušic. Počasí skoro letní, stovka diváků, která věděla o co jde. S Nebušicemi se pereme o předposlední místo v tabulce a tak cíl byl jediný VÍTĚZSTVÍ. Hosté v týdnu obměnili realizační tým a tak jsme netušili v jakém složení hosté nastoupí.

Od první minuty to byl boj, ve kterém jsme byli lepší a vypracovali jsme si několik velkých šancí, které zůstaly bohužel nevyužity. Až přišla 37. minuta a jak se říká nedáš dostaneš a centrovaný míč skončil v naší síti a Nebušice vedou 1:0. V tu chvíli se štěstí obratilo k nám a za minutu bylo vyrovnáno. Vilda sběhl s míčem k vápnu hostí, přihrál Michalovi a ten ranou pod břevno vyrovnal. 1:1. Minutu před přestávkou Adamův dlouhý centr do vápna, Tomášovo skvělé zpracování a střelou podél brankáře do sítě a vedeme 2:1.

Poločas. Oddech. Občerstvení. Upozornění na chyby. Povzbuzení a jdeme na druhý poločas.

Hosté projevili více snahy o vyrovnání, ale my jsme si vypracovali šance, ovšem nic se neurodilo. Pouze žluté karty, bohužel Roubič viděl dvě a tak viděl také červenou. Hosté z Nebušic cítili ještě větší šanci na vyrovnání a tak se pustili do většího útočení. Naši kluci nechtěli nic ponechat náhodě a makali i o deseti. Timi si zběhnul z pravé na levou stranu, aby zachytil odvrácený míč, vyslal křížnou přihrávku, Tomáš byl sice v ofsajdu, ale zezadu nabíhající Adam šel sám na branku hostí a nemýlil se. 3:1. Sebevědomí rázem našim hráčům stouplo a o čtyři minuty později Michal přistrčil ve vápně opět Adamovi a radost byla veliká. Vedeme 4:1. V chvíli byli hosté dost na dně.  My pokračovali ve výkonu hodném jménu Stodůlek. Maty přistrčil Michalovi a ten opět nezaváhal. 5:1. Šest minut před koncem pečetil výhru Filip, který zužitkoval přihrávku od Adama a stanovil konečné skore na 6:1.

Super, TŘI body zůstaly doma a hráči se po zápase dočkali zasloužených ovací.

V sobotu 21. května nás čeká zápas v Řeporyjích od 17,00 hodin. Každý povzbuzující hlas bude potřeba.

Sestava:

Šalanda Vojta - Merta Vilém (59. minuta Petko Dominik), Roubal Jan, Škrášek Filip, Světlík David - Teslík Adam, Kratochvíl Lukáš, Ortmann Matyáš, Klouda Michal (84. minuta Dmytrenko Oleksandr) - Alshinbaev Timur (80.minuta Zedník Filip), Zyta Tomáš (68. minuta Evteev Iurii)

37. minuta Macej Jaroslav

38. minuta Klouda Michal   as. Merta Vilém