Sportovní klub Modřany, z.s. 2 : 1 Muži A

K mistrovskému utkání do Modřan jsme odjížděli s touhou vyhrát a udělat maximum pro záchranu.

První poločas byl vyrovnaný, možná s mírnou převahou našich hráčů. Koncovka však byla velmi nepřesná. Domácí mužstvo se do koncovky moc nedostalo a naši branku skoro neohrozili.

O poločase jsme vystřídali dva hráče, ve snaze posílit útok a rozhodnout utkání.

Ve druhém poločase jsme začali aktivně, ale chyba v našem vápně dala možnost dotlačit míč do naší sítě. Aby toho nebylo málo druhou branku jsme si dali sami. Míč se odrazil Adamovi od boku a padl těsně k tyči. 2:0 pro domácí. Chvíli na to se nám podařilo snížit, Tomáš přihrál Michalovi a ten obloučkem přehodil domácího brankáře. Do konce zápasu jsme byli hodně aktivní, ale vyrovnat se nám nepodařilo.

Velká ztráta v boji o záchranu.

Sestava:

Míka Lukáš - Merta Vilém, Roubal Jan, Škrášek Filip, Petko Dominik, Alshinbaev Timur, Kratochvíl Lukáš, Ortmann Matyáš (54. minuta Světlík David), Teslík Adam, Dmytrenko Oleksandr (46, minuta Zyta Tomáš), Zedník Filip (46. minuta Klouda Michal)

Náhradníci: Hábl Lukáš, Evteev Iurii

Branka:

57. minuta Klouda Michal   as. Zyta Tomáš