Muži A 4 : 1 FC Přední Kopanina

Na poslední mistrovské utkání proti rezervě Přední Kopaniny jsme museli jít pouze s jediným cílem. Vyhrát a udržet naději na záchranu.

Od prvních minut jsme byli aktivnější, ale vytvořit si šanci se nám nějaký čas nedařilo. Postupem času byla naše převaha viditelnější a s tím přišly i šance. První jsme ještě nezužitkovali, ale po necelé půlhodině na přetažený centr Adama si naběhl Dominik a nadvakrát již brankáře hostí překonal. Vedeme 1:0. Neuběhlo ani pět minut a po přistrčení Timiho, střelec Michal nazaváhal. 2:0. Super a trocha klidu. Do konce poločasu jsme již branku nepřidali, i když šance byly.

O přestávce jsme nabádali ke klidu a aktivní hře, abychom hostům z Přední Kopaniny nedali šanci ke zvrácení výsledku.

I ve druhém poločase jsme aktivní byli a vytvářeli si šance. Anihosté souboj nevzdali a snažili se být aktivní a zlobit nás. Naštěstí po hodině hry opět zaúřadoval Michal a svoji druhou brankou zvýšil skóre na 3:0. O pár minut později jsme vybojovali míč u velkého vápna a Tomáš s přehledem trefil prázdnou branku hostí. 4:0. Fantazie. Ke konci jsme přáli Vojtovi vychytanou nulu, ale chyba na půlící čáře a rychlý protiútok hostí znamenal snížení stavu na konečných 4:1.

Vítězství  a tři body zůstaly ve Stodůlkách, ale jestli to bude stačit poznáme za týden po posledním zápase mužstva Nebušic.

Sestava:

Šalanda Vojta - Merta Vilém (59. minuta Světlík David), Roubal Jan, Škrášek Filip, Petko Dominik, Alshinbaev Timur, Kratochvíl Lukáš, Teslík Adam, Ortmann Matyáš (71. minuta Evteev Iurii), Klouda Michal (84. minuta Zedník Filip), Dmytrenko Oleksandr (59. minuta Zyta Tomáš)

náhradník. Hábl Lukáš

Branky:

28. minuta   Petko Dominik   as. Teslík Adam

32. minuta   Klouda Michal   as, Alshinbaev Timur

61. minuta   Klouda Michal   as. Zyta Tomáš

64. minuta   Zyta Tomáš   as. Alshinbaev Timur

88. minuta   Ptáček Vojtěch