Muži A 5 : 0 TJ Sokol Lipence, z.s.

Další mistrovské utkání jsme sehráli na domácí trávě za deštivého počasí proti vedoucímu týmu naší skupiny. Takže nás čekala zkouška z nejtěžších.

Od prvních minut jsme to byli my, kdo se snažil udávat tón hry a byli jsme opravdu lepším týmem. Hosty jsme za celý první poločas do žádné šance nepustili a možná se hosté nedostali ani ke střelbě. My jsme měli sice stálou převahu, ale šance jsme si vytvořili tak dvě nebo tři, ve kterých jsme ovšem propadli a šanci ani jednu neproměnili. Takže po prvním poločase byl stav 0:0.

O poločase bylo upozorňování na chyby, kterých se jednotliví hráči dopouštějí a jak těmto chybám zabránit.

I ve druhém poločase to bylo naše mužstvo, které mělo výraznou převahu. Po necelé hodině hry jsme se už dočkali. Adam uháněl sám na brankáře hostí, ale neuspěl, naštěstí spolubojovník David si již s míčem poradil a technickou střelou dostal náš tým do vedení. Super! Vedeme 1:0. O necelých deset minut později si Adam zjednal odpustek a z brejku uklidil míč  tentokrát neomylně do sítě. 2:0. O minutu později to bylo již 3:0. Na rohový kop vyskočil nejvýše Michal a míč uklidil do sítě Filip. V koncovce se konečně prosadil i Michal po přihrávce od Adama byl nekompromisní. 4:0. Dvě minuty před koncem uzavřel skóre Martin, který po uvolnění od Michala obešel hostujícího gólman a do prázné branky stanovil konečné skóre na 5:0.

Sestava:  Machej David - Merta Vilém, Petko Dominik, Škrášek Filip, Zyta Tomáš, Alshinbaev Timur, Malý Matyáš, Teslík Adam, Ortmann Matyáš, Světlík David (68. minuta Hřebejk Martin), Klouda Michal

Náhradníci: Hábl Lukáš, Marhoul Petr, Laštovka Filip

Branky:

58. minuta   Světlík David   as. Teslík Adam

65. minuta   Teslík Adam   as. Klouda Michal

66. minuta    Škrášek Filip   as. Klouda Michal

78. minuta   Klouda Michal   as. Teslík Adam

88. minuta   Hřebejk Martin   as. Klouda Michal

Žlutá karta: Ortmann Matyáš