FK Meteor Praha VIII, z.s. 3 : 2 Muži A

Na mistrovské utkání s Meteorem VIII jsme odjížděli s vědomím, že nás čeká vedoucí mužstvo tabulky a tudíž nás čeká velice těžký soupeř. Naše předpoklady se naplnily.

Naši hráči se hned od začátku zápasu snažili převzít iniciativu a být hodně aktivní. Aktivita se vyplatila a po akci Tomáš - Michal - Adam bezpečně zakončil a my šli do vedení 1:0. I nadále jsme byli aktivní a byli jsme to my, kdo udával tón hry. Domácí jakoby nevěděli co hrát. Po půlhodině hry se zranil Vilda a nastoupil na jeho místo Petr. My jsme byli nadále aktivní a vytvářeli jsme si šance, které jsme bohužel neproměnili. Nedáš dostaneš. Dvě minuty před poločasem domácí tým po rohovém kopu vyrovnal. Inkasovaná branka nás vykolejila a byli jsme rádi, že jsme do poločasu ještě neinkasovali.

Poločas, čas odpočinku a upozorňování na chyby, kterých jsme se dopouštěli. Provedli jsme dvě střídání, jelikož Tomáš a David se necítili dvakrát dobře.

Úvod druhého poločasu nám vůbec nevyšel. Opět po rohovém kopu jsme inkasovali druhý gól a o chvilku později to bylo tři jedna, když průnikovou přihrávku naši nezachytili a domácí útočník zakončoval do prázdné branky. Naši se nevzdali a Michal po průniku z pravé strany snížil na 3:2. I nadále jsme chtěli být aktivní a domácí mužstvo hrozilo nebezpečnými protiútoky. Po necelé půlhodině druhého poločasu se zranil Kocour a tak musel do útoku Lukáš. I když jsme dělali vše proto, aby jsme vyrovnali, srovnat skóre se nám již nepodařilo. Nepřesnost a úbytek sil se podepsalo pod prohru. Prohru se vztyčenou hlavou, když za předvedený výkon se nikdo nemusí stydět.

Sestava: Machej David - Merta Vilém (29. minuta Mlch Petr), Škrášek Filip, Petko Dominik, Marhoul Petr, Zyta Tomáš (46. minuta Kocourek Matěj, 73. minuta Hábl Lukáš), Kratochvíl Lukáš, Roubal Jan, Teslík Adam, Světlík David (46. minuta Malý Matyáš), Klouda Michal

Branky:

9. minuta   Teslík Adam   as. Klouda Michal

60. minuta   Klouda Michal