Mistrovské utkání

« ZPĚT

AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. 1 : 2 Mladší žáci A

Velmi důležitá výhra 2:1 nad Podolím, které bylo na 3. místě tabulky. Potřebovali jsme se oklepat po posledním zápase, kdy nás doma přejelo Tempo. Postrádali jsme některé hráče a proto jsme dnešní zápas postavili na bojovnosti, důrazu a vůli. Chtěli jsme toto utkání zvládnout a získat nějaké důležité body do tabulky.

Ve velmi opatrném úvodu jsme udělali první chybu, kterou soupeř potrestal v 6. minutě, kdy zakončil situaci 2 na 2. Zpátky do utkání jsme se dočkali na konci první půle ve 35. minutě, kdy se nám podařilo míč dostat z levé strany před bránu, kde Vašák nekompromisní ranou pod břevno vyrovnal. V úvodu druhé půle jsme hned ve 20. vteřině otočili zápas, kdy střelu Hrubého dorazil Vašák na konečných 2:1. Ke konci zápasu jsme měli i štěstí, kdy soupeř nedokázal vyrovnat v jasných šancí a i díky Vosykovi v bráně jsme vítězství dokázali urvat. Kluci zaslouží za dnešní bojovný výkon velkou pochvalu.