TJ Sokol Lipence, z.s. 3 : 3 Muži A

Na mistrovské utkání v Lipencích jsme odjížděli s torzem hráčů. Devět hráčů do pole a dva brankáři. Musíme Lukášovi poděkovat za 90 minut bojovného výkonu, který nám pomohl ke konečnému zisku alespoň jednoho bodu. Dvakrát nemoc, dvakrát zranění a dorostencům se nechtělo - bylo derby.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře skončila první minuta akce po ose Tomáš - Maty - Michal a vedeme 1:0. Následně se akce střídali na obou stranách, my jsme mohli navýšit naše vedení a domácí zase mohli několikrát vyrovnat. Domácím se vyrovnat naštěstí nepodařilo a nám se v závěru poločasu podařilo navýšit vedení na 2:0 po akci Adama zakončoval David.

Do druhého poločasu jsme šli s přáním udržet vedení, popřípadě skóre navýšit. To se nepodařilo, i když šance byly. A tak přišlo ke slovu domácí mužstvo, které postupně vsítilo tři branky a skóre otočilo. Domácí hráči byli ve varu a chtěli dát další branku a vedení si pojistit. Naši hráči se ovšem nevzdali a bojovali do samého konce. V devadesáté minutě jsme kopali roh, domácí hráč ve výskoku zahrál rukou a rozhodčí nařídil penaltu. Co se dělo u chytrého klandru si dovedete představit. Lukáš zachoval klidnou hlavu a penaltu proměnil. Ve zbylých třech minutách již branka nepadla, i když obě mužstva se snažila strhnout vítězství na svoji stranu.

Vezeme bod z Lipenců, dalo by se říci ztráta, ale ve složení které jsme měli k dispozici musíme být za něj možná i rádi. Hráčům, kteří po více jak devadesát minut dřeli musíme poděkovat.

Sestava: Machej David - Jovič Alex, Kratochvíl Lukáš, Evteev Iurii, Jelínek Marek, Zyta Tomáš, Ortmann Matyáš, Teslík Adam, Světlík David, Klouda Michal, Hábl Lukáš

Branky:

2. minuta   Klouda Michal   as. Ortmann Matyáš

43. minuta   Světlík David   as. Teslík Adam

90. minuta   Kratochvíl Lukáš

Žlutá karta:  Evteev Iurii