Mistrovské utkání

Mistrovské utkání

Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE 1 : 9 Muži A

Na mistrovské utkání do Písnice jsme odjížděli za krásného a slunečného počasí. Věděli jsme, že domácí tým je poslední v tabulce a tak nic jiného něž tři body jsme nechtěli.

Od počátku zápasu jsme byli jasně lepším týmem a v polovině prvního poločasu jsme vedli 5:0. Nejprve Tomáš otevřel skóre po narážečce s Michalem. O pět minut později si role vyměnili a bylo to 2:0. O dalších pět minut to bylo 3:0, to Tomáš narazil Davidovi a ten se nemýlil. 0 dvě minuty později Tomáš po uvolnění od MIchala již zvyšoval na 4:0 a o pět minut Michal zakončil akci Matyho a tím ukončil naší kanonádu v prvním poločase za stavu 5:0.

Ve druhém poločase otevřel účet Adam, když zužitkoval přihrávku od Michala. Poté si vstřelili branku i domácí hráči, když těsně za půlkou přehodil našeho brankáře. Za chvíli již jsme skórovali opět my. Fanda střelou ze 25 metrů zakončil akci Tomáše. Pak se nám trefil do sítě domácích i náš nováček, když Karel zakončil průnik Davida. Skóre na konečných 9:1  uzavřel Mára, když hlavou uklidil centr Matyho.

Sestava: Machej David - Dušek Karel, Petko Dominik, Jelínek Marek, Ortmann Matyáš, Kratochvíl Lukáš, Barták František, Teslík Adam, Světlík David, Klouda Michal, Zyta Tomáš

Branky:

3. minuta   Zyta Tomáš   as. Klouda Michal

9. minuta   Klouda Michal   as. Zyta Tomáš

13. minuta   Světlík David   as. Zyta Tomáš

15. minuta   Zyta Tomáš   as. Klouda Michal

21. minuta   Klouda Michal   as. Ortmann matyáš

63. minuta   Teslík Adam   as. Klouda Michal

76. minuta   Barták František   as. Zyta Tomáš

80. minuta   Dušek Karel   as. Světlík David

86. minuta   Jelínek Marek   as. Ortmann Matyáš

Úkol splněn, naši diváci odjížděli domů spokojeni.

Tým Muži A
Místo konání Ladislava Coňka 318/6, 14200 Praha 4 - Písnice