Muži B 4 : 1 SK NUSLE z.s.

První jarní kolo přivítalo stodůlecké „béčko“ v azylu na umělé trávě na Motorletu výběr Nuslí. Oproti předcházejícím soubojům přijel soupeř ve značně pozměněné sestavě, což se projevilo hned v úvodu utkání, kdy nám hosté míč příliš nepůjčovali. Územní převaha Nuslí vyvrcholila ve 13 minutě kvalitní kombinací přes osu hřiště, kdy se následně soupeř průnikovou přihrávkou na levé straně dostal do šance a inkasovali jsme - 0:1. Gól však našim hráčům neuškodil, naopak začali jsme častěji držet balon. Po jednom z dlouhých pasů za obranu soupeře se k míči dostal Suchánek a přízemním centrem přes celé vápno našel Laštovku, který ve 23.minutě vyrovnal- 1:1. Následovala pasáž s mnoha nepřesnostmi na obou stranách a po sraženém míči si naši hráči vybojovali roh. Fassinger parádním centrem posadil míč na volného Růžičku, který se zblízka nemýlil – 32.minuta a vedeme 2:1.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem nepolevit v koncentraci a zápas rozhodnout. To se povedlo hned ve 46.minutě po povedeném přechodu přes polovinu hřiště se na vápně dostal k míči náš střelec Růžička a z voleje poslal odražený balon nekompromisně do branky – 3:1. Soupeř se nás snažil dostat pod tlak kombinací ve středu hřiště přes svého nejlepšího hráče, avšak naši obránci mu nedali prostor.  V 64.minutě se nám povedl brejk, na jehož konci byl opět Růžička a se štěstím vstřelil svoji třetí branku v utkání – 4:1. Soupeře jsme však nezlomili, naopak se snažil dlouhými nákopy dostat na dostřel, ale k žádnému většímu ohrožení branky nedošlo. V závěru měli Nusle šanci z přímého kopu, avšak náš brankář Šalanda se zaskvěl vynikajícím zákrokem a míč vyrazil. Utkání jsme dovedli do vítězného konce a start do jara se tak povedl.

Sestava: Šalanda-Varga,Jovič,Mlch,Laštovka(79.Machej)-Švestka-Suchánek(65.Merta),Markanovič,Jelínek,Fassinger-Růžička(67.Hábl L.)

Branky:Laštovka,3x Růžička