Zimní liga ve Střešovicích Stodůlky - Střešovice

« ZPĚT

Přátelské utkání

Sportovní klub Střešovice 1911 1 : 6 Starší přípravka U11

ZL, Sokol Stodůlky vs Střešovice "B" (7+1), neděle 19. 1. od 10:30, sraz do 9:45 ve Střešovicích (ul. Cukrovarnická 62), nominace: Petr Benda, Lukáš Caithaml, Filip Hartmann, Jakub Chrž, Tomáš Kocourek, Horia Marin, Anna Oudránová, Daniel Slavinský, Evžen Spirin, David Krejčík

Začátek utkání se nám nepovedl. Nelíbil se mi přístup hráčů. Při rozcvičení bylo příliš mnoho srandiček, otázek a blbostí. Rozcvičení slouží již k nastavení hlavy na zápas. To se budeme muset naučit. Ve hře se to projevilo málo přihrávkami, snahou projít kličkami přes 2 až 3 hráče, která končila neúspešně. Po inkasovaném gólu se kluci probudili a naše hra trošku zvedla, kluci začali víc nahrávat a soupeř tím padám přestal stíhat. Dalším problémem v naší hře bylo špatné obsazování hráču soupeře při jeho rozehrávce. Tato chyba pomáhala soupeři k nebezpečným brejkovým situacím. 

Druhá půle již byla z naší strany naprosto dominantní. Soupeř se skoro nedostal přes půlku. Výrazně lepší přenášení hry, pár podařených kliček a soupeř přestal stíhat. Takto bychom měli hrát proti slabším soupeřům, jako byly Střešovice B. 

Za tento zápas bych pochváli Evžena, který hrál levého obránce velice dobře a hlavně v pohybu. Jen tak dál. 

Filipova hlavička, skončila parádním gólem. 

Zlepšení bych rád viděl v přenášení hry. Kluci pokud před sebou máte spoustu obránců, tak do nich nechoďte pokaždé bezhlavě kličkama. Snažte se raději najít volného spoluhráče na straně nebo hrajte i dozadu. Hlavní je neztrácet tolik míč. Ztrácíme zbytečne spoustu míčů a pak nás stojí moc sil je vybojovat zpět.  

Hlavně na začátku západu, když je soupeř plný sil, je taktické s ním hrát bagovku. Nechat soupěře vyběhat a pak udeřit. 


Tým Starší přípravka U11
Místo konání Cukrovarnická 62, 16200 Praha 6
Začátek 19. 1. 2020 10:30
Konec 19. 1. 2020 12:00
Sraz 19. 1. 2020 9:30
Povrch Umělá tráva
Poločasové skóre 2:1

« ZPĚT
POSLEDNÍ ZÁPAS
Muži A
1
:
1
SK Zbraslav
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY