Zimní liga ve Střešovicích Stodůlky - Dukla JM

Přátelské utkání

FK Dukla Jižní Město z.s. 5 : 3 Starší přípravka U11

ZL Sokol Stodůlky vs Dukla JM, neděle 9. 2. od 9:00 (UMT), sraz nejpozději v 8:15 na hřišti Střešovic (10 hráčů)
nominace: Petr Benda, Lukáš Caithaml, Filip Hartmann, Filip Hás, Jakub Chrž, Horia Marin, Anna Oudránová, Saša Sidorov, Dominik Trojan

Za tento zápas zaslouží celý náš tým velkou pochvalu. Nasazení a celkový přístup odpovídal utkání. Z celého týmu byla znát touha po vítezství, ale bohužel se to dnes nepovedlo. Pochvala za časté a správné otáčení hry a za perfektní návraty celého týmu pod balón po ztrátě míče.

V první půli se nám většinou dařilo soupeře přehrávat. Akce střídala akci, ale bohužel často něco chybělo ktomu, aby akce skončila gólem. Po ztrátě míče jsme se vraceli v 6 lidech do obrany. Soupeř dával góly pouze po našich chybách.

Ve druhé půli nám začalo spousta hráčů brečet a stěžovat si na něco. Myslím si, že to nám prohrálo tento zápas. Kluci uvědomte si, že pokud začnete na hřišti brečet, říkate tím soupeři, že jste slabý. Brečením a stěžováním si, pomáháte pouze soupeři. Už s tím přestaňte!

Ve druhé půli se nám herně už nedařilo tak jako v první půli. Dostali jsme další laciné góly a už se nám nepodařilo výsledek otočit. Zápas jsme si prohráli sami a to chybami a brečením.

Pro nás trenéry je důležité vidět, že jsme schopni hrát vyrovnaně (i být fotbalovější), než kvalitní soupeř jako je Dukla Jižní město. S tímto soupeřem  budeme měřit naše síly i nadále a přiště je jíž porazíme.