Mistrovské utkání

« ZPĚT

Mistrovské utkání

SK Hostivař 2 : 3 Muži B

V posledním soutěžním utkání sezóny 23/24 nás čekal souboj s rezervou Hostivaře.

Domácím hráčům mohlo vzhledem k ostatním víkendovými výsledkům vítězství v tomto zápase přinést posun v tabulce vzhůru až na 4. příčku. Náš tým naopak měl umístění v tabulce jisté, bez ohledu na výsledek zápasu. I přes to jsme do zápasu vstoupili aktivně. Hřiště již bylo evidentně poznamenáno dlouhou sezonou, každopádně v prvním poločase jsme se s tím poprali lépe než soupeř. Až na jeden únik, který zlikvidovala naše obrana, jsme míč drželi my a dařilo se nám často pronikat do vápna soupeře. To přineslo ovoce ve 20. minutě, když po skvělé průnikové přihrávce dostal míč do sítě soupeře Čaky. O 3 minuty později přišel další úder. Výbornou střelou do šibenice navýšil naše vedení znovu Čaky.

Po vstřelení druhé branky přišel částečný útlum v naší hře a trest na sebe nenechal dlouho čekat. Při bránění rohu vyplaval na zadní tyči trestuhodně neobsazený útočník soupeře a z voleje snížil na rozdíl jedné branky. Hráče Hostivaře tato situace trochu nabudila a hrálo se více vyrovnané utkání než v úvodu zápasu. Když už to vypadalo, že do konce poločasu skóre již zůstane nezměněné, přišel Růžův pokus z poloviny hřiště, který překonal vysoko stojícího gólmana a zaplul přímo pod břevno.

Druhý poločas byl v našem podání o dost horší než poločas první. Zbytečnými nepřesnostmi jsme se dostali pod tlak a soupeř v 51. minutě znovu snížil na rozdíl jedné branky. Branka hráče Hostivaře ještě o něco více nabudila. V této pasáži měli více ze hry a nebýt několika zákroků Lukáše, mohlo dojít i k vyrovnání stavu.

Čím více se blížil konec zápasu, tím více docházely síly na obou stranách. Z toho jsme více těžili my, kdy po rychlých brejcích domácí několikrát zachránila tyč nebo břevno. V posledních 10 minutách jsme narozdíl od jiných zápasů této sezóny byli schopni více vyztužit obranu a do žádné další výraznější příležitosti domácí již nepustit. Před úplným koncem ještě Alex z přímého kopu znovu orazítkoval břevno. Další průběh zápasu již nic zajímavého nepřinesl a sezonu tak zakončujeme další výhrou na venkovním hřišti.

Celkově tuto sezonu nelze nazvat povedenou, hlavně z hlediska počtu získaných bodů na podzim a pozici v tabulce. I tak ale jarní část přinesla pozitiva. Až na dva nepovedené zápasy - domácí s Pragou a venkovní s Újezdem, byla předvedená hra oproti podzimní části znatelně lepší. V zápasech jsme si dokázali vytvořit více brankových příležitostí a bylo to znát i na počtu vstřelených branek (26 oproti podzimním 14). Herně se nám dařilo hlavně proti soupeřům z horních příček tabulky, což gradovalo vítězstvím proti Dukle JM, kde jsme předvedli skvělý obrat z 0:2 na 3:2 a to i přes to, že jsme 46 minut hráli v oslabení.

Sestava: Hábl L.-Svoboda,Jovič,Rezek,Laštovka(79.Thon)-Futo(78.Suchánek),Petko,Markanovič,Světlík-Novotný-Růžička(60.Synek)

Branky: 2x Laštovka, Růžička


Tým Muži B
Místo konání Švehlova 1362/36 ( na Groši ), 10200 Praha 10 - Hostivař
Začátek 9. 6. 2024 17:00
Konec 9. 6. 2024 19:00
Sraz 9. 6. 2024 16:15
Povrch Neurčeno
Poločasové skóre 1:3

« ZPĚT
POSLEDNÍ ZÁPAS
Muži A
8
:
0
Tj Sokol Bílá Hora
Číst více
POSLEDNÍ ZÁPASY
PŘÍŠTÍ ZÁPASY