Sportovní klub Libuš 838, o.s. 2 : 2 Muži A

Ve třetím mistrovském utkání jsme zavítali na hřiště Libuše, tedy k mužstvu proti kterému se nám v poslední době nedaří. To, že nám stále chybí několik hráčů, jsme si již zvykli, ale nyní jsme hráli souběžně s béčkem a tím se i lavička hodně zůžila.

Utkání jsme začili opatrně a z opatrnosti vznikla chyba, rychlý protiútok, při bránění došlo k podtržení protihráče a následovala penalta, kterou domácí mužstvo proměnilo a hned v páté minutě šlo do vedení. My jsme převzali iniciativu a určovali jsme obraz hry.
Domácí mužstvo poté zahrozilo za celou první půli dvakrát z rychlých protiútoků, My jsme si za první poločas vypracovali několi šancí: 2x nastělené břevno, 2x vykopnutý míč z prázdné branky, po závarech po rohových kopech jsme 3x nasměrovali míč těsně mimo
a Tomáš uklidil míč z malého vápna taktéž těsně mimo. Sumárum za první poločas byl hra na jednu branku, spáleno co se dalo, ale skóre 1:0 pro domácí.

O poločase jsme si řěkli, že to chce klid, makat a musí tam něco sakra padnout.

Druhý poločas pokračoval naším tlakem, výsledkem byla nastřelená tyč domácí branky. Poté jsme se dočkali, Timiho rohový kop a hlavička Alexe, znamenala vyrovnání. Náš tlak i nadále pokračoval. Velká snaha o vstřelení gólu znamenala v chybu, otevření vlastní obrany, rychlý protiútok a domácí šli opět do vedení 2:1. Náš tlak nabíral obrátky, obrana se bohužel otevírala více než bylo zdrávo a domácí mohli rozhodnout. My jsme pouze opět orazítkovali tyč, podražení Martina rozhodčí neviděl. Naštěstí po závaru před domácí brankou se mič odrazil od Michala k Lukášovi a ten už propálil. Srovnáno 2:2. S blížícím se koncem nám již viditelně docházely síly. Hráči se vydali ze
všeho co měli a posledních pět minut jsme evidentně s ničím nepospíchali.

Do Stodůlek vezeme bod, který je po průběhu zápasu zklamáním. Dva body jsme ztratili.

Všem hráčům musíme poděkovat za předvedený výkon a za poznání, že práce všech tří trenérů přináší ovoce.

Sestava:
Machej David - Jovič Alexandar, Lacina Martin, Roubal Jan, Voráček Lukáš (57. minuta Světlík David) -
Alshinbaev Timur (75. minuta Čarnogurský Štefan), Ortman Matyáš, Musil Petr, Kratochvíl Lukáš,
Zyta Tomáš - Klouda Michal

Branky:
5. minuta Nekola Ondřej p.k. 1 : 0
52. minuta Jovič Alexandar as. Alshinbaev Timur 1 : 1
64 minuta Havlák Jakub 2 : 1
80. minuta Kratochvíl Lukáš as. Klouda Michal 2 : 2

Povrch: tráva
Hřiště: FSC Libuš