TJ Sokol Nebušice, z.s. 1 : 0 Muži A

Sestava:
Stehno Jakub - Jovič Alexandar (80. minuta Trifunovič Luka), Lacina Martin (50. minuta Merta Vilém),
Roubal Jan, Zyta Tomáš - Alshinbaev Timur, Musil Petr, Petko Dominik, Ortman Matyáš, Světlík David
Klouda Michal

žlutá karta: Musil Petr

Rozhodčí: Chustecki - Kučera, Janků - Lerch

Branky:
43. minuta  Idrissov Dias     1 : 0

Další mistrovské utkání jsme sehráli v Nebušicích, kde jsme minulou sezonu hráli celý zápas na jednu
branku a přesto jsme odjeli s porážkou 1:0. Tušilijsme, že letos nás čeká něco obdobného.
Nehrálo se na jednu branku celý zápas , ale asi jenom 70 minut. Výsledek byl však stejný.
1:0 pro domácí.
Celý zápas jsme byli aktivní, měli jsme převahu, ovšem vytvořit si stoprocentní gólovku, to již byl
problém. A veliký. Když pak přišla šance, tak jsme neměli seřízený střelné zbraně. Potom stačí
blbá chyba, kterou soupeř využije a jsme za hlupáky. Soupeř chyby využije a my toho v posledních
zápasech nejsme schopni.
Nelze nadávat, nebo se rozčilovat. Musíme zatnout zuby a poctivě makat, aby ten kapánek štěstí
se přiklonil na naši stranu a zase jsme mohli z vesela zapít vítězství a tři body.
V neděli přivítáme od 12,45 hodin na UMT Motorlet celek sousedních Řeporyj. Prosíme fanoušky
o podporu, protože ji budeme určitě potřebovat.